Подготвиха ми НЕЗАКОНЕН аборт!!!

  • 6 033
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте.Искам да ви разкажа,на какви лоши хора попаднах,и то не какви да е-а лекари.Вчера рано сутринта,"глозкана" от съмнения,си направих тест за бременост.Двете червени линийки,не ме пощадиха.Това ми е втора бременост,уви отново нежелана (съжалявам,колко грубо звучи!)....при  първата бременост,тестовете който правих,така и неотчетаха пол.резултат.
..час по-късно отидох в ОКр.болница (до която и живея).Напправих си преглед при доктор Георгиева,страхотно приведлива и усмихната жена.И тя отчете наличие на бременост,с видеозон.Обърнах се към нея,за насока къде-кога,да направя аборта,защото тук в София,нямам идея.предният,направих в моя град Бургас.Тя звънна на лекар,каза му да дойде,а на мен да изчакам.Изненадох се,когато лекаря дойде,защото не беше от тези,който са на смяна...а "цивилен" .Държеше се странно,нервно,забързано.Д-р Георгиева,настояваше  аборта да се извърши по-бързо..още на същия ден.Мъжът се съгласи,каза ми адрес-блок в близос до болницата,18 ч., и ми даде лекарство,което каза да сложа във влагалището си в 13 часа...
Аз се прибрах вкъщи,проверих в интернет (във вашия сайт) какво ми е дал лекаря-cytotec.....Стана ми странно.Времето напредна,потърсих си антигамаглоболин,който е още една неприятна част от проблема...и дойде време.Отидох сама,макар че имах предложения от приятелки,"бащата"..мазохистично сама...
Подраних,седнах отпред на една пейка ....кабинета бееше на гърба на блок,на 1-я етаж,заключен,сякаш не много използваем.Вида му,още повече ме накара да се замисля.....поведението и на двамата лекари.Изведнаж се сетих,че  лекарката така и не ме попита за 3-те ми имена,т.е. не ме записа..не ми даде снимка от видеозона..нищо!Говорих с една приятелка по моб. тел и тя ми каза "Махай се от там,не е чиста работата".Така и направих.Но по пътя,ме разколеба хапчето което бях  вече сложила .Върнах се.Влязох в кабинета.От вратата,попитох дали ще ми документираме по някакъв начин предстоящата манипулация,както и наличието на бременост..защото на практика аз никъде официално,не съм прегледана до момента.Лекаря беше категоричен."Не",отговора му беше "Няма как да ви ...защото аборта е незаконен"..аз отговорих,че в такъв случай не искам,да бъде направен..той настоя,че не било важно,за мен...може да ми даде само снимка от видеозон."Недай си Боже стане нещо...кой ще поеме отговорност?!".Разбрахме се,няма да правя аборта там.Трябваше единствено ,да ми извади прословутото хапче и си тръгвам.След като го изкара,ме прегледа и каза,че не би правил каквото и да е с мен,преди да се увери,че сам бременна,а не вижда наличие на бременост.било рано.това,вече ме довърши.на излизане отново повтори,защо ми е нужен документ, "АБОРТА<НЕ Е НЕЩО,С КОЕТО ДА СЕ ХВАЛИШ".....беше ужасно.съжалявам,че бях толкова подробна и обяснителна.знам,че постоянно хората се възползват от чуждото нещастие,но този път беше моето..и осъзнах,колко е страшно.мерси.
И...още един един въпрос не ми дава мира...Защо в последния момент,отрече че съм бременна?ако това хапче,е запонало процеса си,а аз отказах манипулацията,няма как да ми каже..и затова се отрече?И защо,ще ми дава лекарство за предизвикване на аборт,което се и разпространява нелегално в Б-я,ако не е сигурен?
Някой,ако може.да ми отговори,че ще ми се прасне главата...
или поне-добър лекар,клиника,телефон за контакти...

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 14:53 от Ro_mina

# 1
  • Мнения: 2 237
Добре че си се сетила навреме и не си се поддала.Направи си аборт в болница,официално,с документ.Защото си права - ако не дай си Боже нещо стане никой нямада поеме отговорност ако аборта е криминален.
И душа - пази се бе,пий противозачатъчни поне   bouquet

# 2
  • Мнения: 941
леле,ужас ама защо си отишла,добре че си си тръгнала,какви са тия доктори,какво е това чудо #2gunfire #2gunfire #2gunfireА за пари казаха ли нещо?Отиди при друг лекар,не си прави експерименти с здравето,ами ако тоя кретен направи гаф?Кой ще поеме отговорността?Аз ако съм на тебе,му вкарвам един десен прав в муцуната и изчезвам #Cussing out

# 3
  • Мнения: 2 746
Добре, че си се отървала от тези мошенници! Можеш да отидеш и в частна клиника, което е по-добре според мен, отколкото в някакъв кабинет...
А няма ли начин да задържиш бебенцето? /може и да не отговаряш, естествено, ти си знаеш най-добре./

# 4
  • Мнения: 2 534
Да те бяха пратили в частен кабинет , пак щяха да ти вземат парите ...
Нямам думи , мислех , че не стават такива неща вече , още повече в столицата

# 5
Вече нищо не ме учудва!Тея хора как живеят и спят спокоино.Ужас и това в 21 век.Дано господ гледа!

# 6
  • Мнения: 47 901
 Shockedдобре е че споделяш, дано повече хора го прочетат и да не се подлъгват

# 7
  • Мнения: 3 456
Отвратиетлно !!! Добре, че все пак не си се съгласила...
Сега е нужно да отидеш на друг лекар, за да разбереш все пак бременна ли си...

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 #Crazy
Просто не знам от къде почва нишката на всичко незаконно, което ти се е случило?

УжасЕна съм  ooooh!

# 9
  • Мнения: 6 461
Здравейте.Искам да ви разкажа,на какви лоши хора попаднах,и то не какви да е-а лекари.Вчера рано сутринта,"глозкана" от .........

Препрочетох ти поста няколко пъти.... Shocked

Мисля си ,че след като си отишла при тази Д-р Георгиева и тя ти установила бременността(ако изобщо я има...по някога тестовете грешат)би трябвали тя да ти подготви документите край прекъсването на бременността.
Би следвало аборта да ти се направи в болницата ...като преди това минеш през анестезиологичен кабинет.А не по разни частни кабинети...и то съмнителни.
Добре ,че си се отказала... Whistling
Тези незаконни истории крият опасност...а не дай си боже да трябва да се реанимира пациентка...какво ще правят тези личности в тези дупки.
Направо съм потресена.
Няма нужда да се извиняваш за дългия пост...добре че си написала всичко ....защото може би има жени които посещават подобни кабинети.

# 10
  • Мнения: 17
Без да има,каквато и да е причина да бъде извън закона...но явно е достатачна тази,че ще "гушнат" парички..
Здравейте.Искам да ви разкажа,на какви лоши хора попаднах,и то не какви да е-а лекари.Вчера рано сутринта,"глозкана" от съмнения,си направих тест за бременост.Двете червени линийки,не ме пощадиха.Това ми е втора бременост,уви отново нежелана (съжалявам,колко грубо звучи!)....при  първата бременост,тестовете който правих,така и неотчетаха пол.резултат.
..час по-късно отидох в ОКр.болница (до която и живея).Напправих си преглед при доктор Георгиева,страхотно приведлива и усмихната жена.И тя отчете наличие на бременост,с видеозон.Обърнах се към нея,за насока къде-кога,да направя аборта,защото тук в София,нямам идея.предният,направих в моя град Бургас.Тя звънна на лекар,каза му да дойде,а на мен да изчакам.Изненадох се,когато лекаря дойде,защото не беше от тези,който са на смяна...а "цивилен" .Държеше се странно,нервно,забързано.Д-р Георгиева,настояваше  аборта да се извърши по-бързо..още на същия ден.Мъжът се съгласи,каза ми адрес-блок в близос до болницата,18 ч., и ми даде лекарство,което каза да сложа във влагалището си в 13 часа...
Аз се прибрах вкъщи,проверих в интернет (във вашия сайт) какво ми е дал лекаря-cytotec.....Стана ми странно.Времето напредна,потърсих си антигамаглоболин,който е още една неприятна част от проблема...и дойде време.Отидох сама,макар че имах предложения от приятелки,"бащата"..мазохистично сама...
Подраних,седнах отпред на една пейка ....кабинета бееше на гърба на блок,на 1-я етаж,заключен,сякаш не много използваем.Вида му,още повече ме накара да се замисля.....поведението и на двамата лекари.Изведнаж се сетих,че  лекарката така и не ме попита за 3-те ми имена,т.е. не ме записа..не ми даде снимка от видеозона..нищо!Говорих с една приятелка по моб. тел и тя ми каза "Махай се от там,не е чиста работата".Така и направих.Но по пътя,ме разколеба хапчето което бях  вече сложила .Върнах се.Влязох в кабинета.От вратата,попитох дали ще ми документираме по някакъв начин предстоящата манипулация,както и наличието на бременост..защото на практика аз никъде официално,не съм прегледана до момента.Лекаря беше категоричен."Не",отговора му беше "Няма как да ви ...защото аборта е незаконен"..аз отговорих,че в такъв случай не искам,да бъде направен..той настоя,че не било важно,за мен...може да ми даде само снимка от видеозон."Недай си Боже стане нещо...кой ще поеме отговорност?!".Разбрахме се,няма да правя аборта там.Трябваше единствено ,да ми извади прословутото хапче и си тръгвам.След като го изкара,ме прегледа и каза,че не би правил каквото и да е с мен,преди да се увери,че сам бременна,а не вижда наличие на бременост.било рано.това,вече ме довърши.на излизане отново повтори,защо ми е нужен документ, "АБОРТА<НЕ Е НЕЩО,С КОЕТО ДА СЕ ХВАЛИШ".....беше ужасно.съжалявам,че бях толкова подробна и обяснителна.знам,че постоянно хората се възползват от чуждото нещастие,но този път беше моето..и осъзнах,колко е страшно.мерси.

# 11
  • Мнения: 305
Добре е че не си се съгласила!

Отиди при лекар, който е с опит и знае какво прави, защото все пак ти си жена която ,когато е готова ще желае да има деца!
Успех и дано всичко да е наред!

# 12
  • Мнения: 315
Ужасна работа,добре че си споделила за да си отварят всички очите.Намери си свестен лекар който знае какво прави.Желая ти късмет.

# 13
  • Мнения: 990
Ужас   Shocked. Добре ,че не си се съгласила  ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 227
Историята ти звучи като стар филм на ужасите. Потресена съм.
Отиди на свестен лекар и се погрижи за здравето си.
Успех

Общи условия

Активация на акаунт