Добреее стягам корема,а паласките седят

  • 1 932
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 813
Омръзна ми,писна ми,откачам,много се изнервяяяяяям !
Стягам корема,горната част на пресата ми се оформя,но паласките си стоят! Нито сантиметър от талията не е мръднал! Побеснявам  #Cussing out  #Cussing out
Кажете как да ги разкарам тези "дръжки"  #2gunfire

# 1
  • Мнения: 1 424
Ще следя темата с огромен интерес  Peace  Peace  Peace
Мечтая да се отърва от "дръжките"

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 474
И пресите за страничната мускулатура  ли не помагат?

# 3
  • Мнения: 2 099

Укрепва страничните мускули и коригира талията.
Легнете на пода с плътно допрян към него гръбнак. Сгънете крака в коленете и ги повдигнете.
Поставете ръце на тила.
Повдигнете главата и гърба, като се стараете да докоснете с левия лакът дясното коляно.
Бавно се върнете в изходно положение и повторете същото в противоположната посока.
Изпълнявайте упражнението бавно и плавно.
Не пускайте главата ви да пада към пода от собствената си тежест. Така ще работите и в двете посоки.
Направете по 15-20 повторения във всяка посока. 


Легнете по гръб, свийте крака и ги кръстосайте. Повдигнете главата и раменете си, притиснете лявата ръка към десния крак за около 5 сек., а след това дясната си ръка към левия крак. 8 повторения за всяка страна.

Другото упр., което знам от инструктора е- в право положение с леко разтворени крака и с по две гирички в ръце правим наклони-разтягане ту към единия ту към другият крак.

# 4
  • София
  • Мнения: 10 858
Другото упр., което знам от инструктора е- в право положение с леко разтворени крака и с по две гирички в ръце правим наклони-разтягане ту към единия ту към другият крак.
Ето това е супер ефикасно.
И яко диета.

# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз си прибрах паласките само с едно упражнение. В изправено положение с прибрани или леко разтворени крака се навеждам настрани /едно в ляво и едно в дясно/. За месец и половина /през това време бях 5 дни на зелева супа/ смъкнах 8 см от талията  Peace. Правя всеки ден, когато се сетя по 150-200 повторения. Първите дни на 60-70 бройки ме заболяваше, сега 200 не ги усещам. Може също и с гирички, но ако нямаш под ръка и без нищо става. При мен работи успешно.  Peace

# 6
  • Мнения: 184
Аз си прибрах паласките само с едно упражнение. В изправено положение с прибрани или леко разтворени крака се навеждам настрани /едно в ляво и едно в дясно/. За месец и половина /през това време бях 5 дни на зелева супа/ смъкнах 8 см от талията  Peace. Правя всеки ден, когато се сетя по 150-200 повторения. Първите дни на 60-70 бройки ме заболяваше, сега 200 не ги усещам. Може също и с гирички, но ако нямаш под ръка и без нищо става. При мен работи успешно.  Peace
Wink мерси!
а като се навеждаш, ръцете отпуснати ли са ти? как ги държиш?

моля ви кажете освен за паласките и някое ефикасно упражнение за горната част на задника (точно под тях) че там доста бях натрупала и сега като отслабнах, тлъстините си седят #Cussing out

# 7
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Аз си прибрах паласките само с едно упражнение. В изправено положение с прибрани или леко разтворени крака се навеждам настрани /едно в ляво и едно в дясно/. За месец и половина /през това време бях 5 дни на зелева супа/ смъкнах 8 см от талията  Peace. Правя всеки ден, когато се сетя по 150-200 повторения. Първите дни на 60-70 бройки ме заболяваше, сега 200 не ги усещам. Може също и с гирички, но ако нямаш под ръка и без нищо става. При мен работи успешно.  Peace
Wink мерси!
а като се навеждаш, ръцете отпуснати ли са ти? как ги държиш?

моля ви кажете освен за паласките и някое ефикасно упражнение за горната част на задника (точно под тях) че там доста бях натрупала и сега като отслабнах, тлъстините си седят #Cussing out
Ръцете са прилепнали към тялото, но не отпуснати. Трябва да усещаш напрежение с тялото си, а не само да се клатиш на ляво и на дясно. Другия вариант е, когато накланяш на ляво с дясната ръка да правиш дъга над главата си. Много добре изпъва тялото.  Peace

# 8
  • Мнения: 1 655
много полезни упражнения и мог ми напомнят упражненията на синди крауфорт леле какви мускули на краката стават само!!!!

# 9
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ще пробвам... мерси =))

# 10
  • Мнения: 1 263
По съвет на Ирен Онтева с въртене на обръч  Peace

# 11
Карадио дейност.... Thinking

# 12
  • София
  • Мнения: 10 858
Мацки, на натрупванията около талията ли викате паласки или на любовните дръжки?

# 13
  • Мнения: 1 280
Да,едно и също е.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
ясно, защото мислех, че говорите за тези сланинки отсктрани на талията, над кокълчетата.
За мен са две различни неща.

Общи условия

Активация на акаунт