Гащи-еднодневки за родилки

  • 1 809
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте,
какви са тези гащи-еднодневки-т.е за единично ползване,които били удобни за родилки,вместо превръзки?
В аптеките ли се продават,има ли ги във всички Embarassed
И дали не става въпрос за едни гащи-памперси за възрастни....тях съм ги виждала Sick

# 1
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Аз съм ползвала, купих ги от един магазин със стоки за бебета. Значи представляват обикновени гащи, дълбоки, като от по-плътна хартия. Не стягат и когато се изцапат - хвърляш. Много съм доволна, използвах такива 2 седмици след раждането.

# 2
  • Мнения: 1 596
Аз съм ползвала, купих ги от един магазин със стоки за бебета. Значи представляват обикновени гащи, дълбоки, като от по-плътна хартия. Не стягат и когато се изцапат - хвърляш. Много съм доволна, използвах такива 2 седмици след раждането.

благодаря ти,много точен отговор,така и ще направя Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 1 596
Аз съм ползвала, купих ги от един магазин със стоки за бебета. Значи представляват обикновени гащи, дълбоки, като от по-плътна хартия. Не стягат и когато се изцапат - хвърляш. Много съм доволна, използвах такива 2 седмици след раждането.

благодаря ти,много точен отговор,така и ще направя Heart Eyes

забравих да попитам колко на брой да си купя? те в пакети ли са,по колко или на бройка.колко ми препоръчваш?

# 4
  • Мнения: 1 114
Аз си бях взела от Малечко - в опаковка са 4 мисля, струваха 6 лв, бяха много удобни. Отделно си бях взела от аптеката до родилното едни, които обаче не ми ставаха:).

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
При нас в Габрово са 1 лев бройката. Аз си взех за начало 2 броя и като родих майка ми ми купи още.

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Здравейте,
какви са тези гащи-еднодневки-т.е за единично ползване,които били удобни за родилки,вместо превръзки?
В аптеките ли се продават,има ли ги във всички Embarassed
И дали не става въпрос за едни гащи-памперси за възрастни....тях съм ги виждала Sick

Памперс-тащите са съвсем различни. Аз имах такива з раждането. Удобни са, но доста запарват, а и трябва да се предвиди колко  ще отслабнете след раждането.

# 7
  • Мнения: 3 478
Тукашните нямаха нищо общо с превръзка или памперс. Бяха от много мека и еластична мрежа. Доста хлабави в смисъл че хич не стягаха, но пък достатъчно за да задържат превръзката.

Общи условия

Активация на акаунт