kakvo znaete za keloidite

  • 480
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
zdravejte, imam ujasni belezi na ramoto i snagata :cry:relefni sa i izglejdat kato , neznam kak da obqsnq, uhapano ot komar.lekarite gi narichat keloidi i sym opitvala vsevyzmojni ne6ta da gi mahna no bez uspeh :tired:eto pak idva lqto i....nqkoj znae li ne6to po vyprosa i ako znae ima li efektivno le4enie, koeto izkliu4va operativna namesa.

# 1
  • Мнения: 184
Здравей! Grinning
Аз имах подобен проблем.След премахването на една бенка с ток ,на мястото на гореното се образува келоид.Беше подуто,сърбеше ужасно и най-вече изглеждаше кошмарно Mr. Green.Лекарят ми изписа едно мазило -френско MADECASOL и два пъти на ден го нанасях около два месеца,в момента мога да кажа,че почти не личи.
Това е от мен!Успех! Joy

# 2
  • Мнения: 1 111
И мен ме вълнува тази тема.Големият ми син има келоид от изгаряне на гърдичките, мазала съм го с Контрактубекс, но ефект никакъв.Пластичния хирург при който го водихме каза, че един от начините за премахване на тези белези е чрез някакъв метод на изстъргване-с високооборотна някаква машина.Мадеказол не сме пробвали, но ако кажете добри отзиви ще го вземем.

Общи условия

Активация на акаунт