слънцезащитен спрей за коса

  • 3 064
  • 7
  •   1
Отговори
от това слънце косата става ужасна и много цъфти.МОля ви ми препоръчайте някакъв слънцезащите спрей за коса..той къде се впръсква- по цяла дължина и корените или само по дължината?и предпазва ли по цял ден косата или трябва да се нанася по няколко пъти

# 1
  • Мнения: 5 539
Два пъти досега съм ползвала такива продукти, миналата година на Нивея, преди това някакъв друг. Резултатът не беше, какъвто очаквах. Пак си цъфти и се изтощава

# 2
  • София
  • Мнения: 10 302
Да не говорим, че ужасно омазнява  #Cussing out

# 3
  • Мнения: X
На Фито съм виждала такива продукти,но не съм ползвала.Търси каталога на Фито в някоя аптека ,където имат продуктите им.Има различни варианти.И спрей , балсам ,маска и т.н.На каталога е описано подробно.Аз доскоро имах такъв каталог в къщи,но го изхвърлих.Иначе щях да ти препиша подробно.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 766
Ползвала съм слънцезащитно желе на Лореал, не видях някакъв ефект, само миришеше много приятно.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Миналото лято ползвах Нивея.
Наистина омазнява, но предполагам така предпазва косата от изтощаване.
Не се пръска в корените. Аз слагах само на опашката , останалото под шапка.
Мирише много хубаво.

# 6
  • Мнения: 1 120
лятото ползвах шампоана на Керастаз за слънчевите лъчи и бях сравнително доволна.мисля,че ако ползваш подходящ шампо и маска няма да имаш проблем.още повече ако слагаш и кристали.аз си слагам независимо дали ще ползваш сешоар или ще я оставя само да изсъхне  Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 35 911
На Рене Фюртерер - супер е :подхранва, мирише страхотно  и придава невероятен блясък.
НО доста омазнява- ползвам го само когато съм на плаж.
Ползвала съм и на Л'Ореал- става, не омазнява толкова.

Общи условия

Активация на акаунт