В "Шок" пак пише за нашата Блонди

  • 4 776
  • 56
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Вчера случайно ми попадна в-к "Шок", в който на няколко страници пише подробно за Слави и болестта му. Има и "уж" изказвания на хора от медиините среди по повод на това, което се случва. Погледът ми попадна на снимката на Блонди и заглавието беше нещо от рода, че бившето гадже на Слави  Нели-Грация му предложила да му помогне с лечението и го кани в Брюксел да се лекува, следва и статията, в която пише за мъжът и синът на Блонди, от колко години живеят в чужбина и т.н. Не цитирам дословно, за което се извинявам и нямах под ръка апарат да снимам материала.
Искам да кажа, че аз не вярвам въобще на вестници от сорта, просто си помислих, че ако става въпрос за мен много ще се ядосам  Close да пишат подобни измислени изказвания.

# 1
  • Мнения: 5 228
Искам да кажа, че аз не вярвам въобще на вестници от сорта, просто си помислих, че ако става въпрос за мен много ще се ядосам  Close да пишат подобни измислени изказвания.

И затова реши да го споделиш с още 45 000 души, част от които по един или друг начин познават Блонди?  Rolling Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Искам да ти кажа, че аз макар да не познавам лично Блонди ми са достатъчни само постовете й, за да я харесам. И много й се кефя на чувството за хумор.
Исках да кажа нещо съвсем различно, но явно тук много от съфорумките търсят под вола теле. Ядосвам се, че си позволяват да пишат неща от сорта, защото и друг път са публикували нейни снимки и писания за нея; нямам за цел да изтъквам някаква невероятна пикантерия за Блонди, както вече казах я харесвам много.

# 3
  • Мнения: 677
Да идва Блонди, ае, чакаме  Hug

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
и какво толкова лошо пише в статията, че си щяла много да се ядосаш, ако е било писано за теб... newsm78  чест и прави на Блонди, ако е така...в смисъл, че нито е убидно, нито нищо...друг е въпросът доколко информацията е вярна... Peace

# 5
  • Мнения: 7 109
Предния път Цомбата беше поискала съгласието на Блонди, за да пусне клюката.
Ти направи ли го? Thinking

# 6
  • Мнения: 5 228
Предния път Цомбата беше поискала съгласието на Блонди, за да пусне клюката.
Ти направи ли го? Thinking

Това имах предвид и аз, а не волове и телета.

# 7
  • Мнения: 5 468
Предния път Цомбата беше поискала съгласието на Блонди, за да пусне клюката.
Ти направи ли го? Thinking
Ии...ари холан. То по вестниците са писали, та тук не може. Много сте морални и деликатни, бе бейбита... ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 521
...му предложила да му помогне с лечението и го кани в Брюксел да се лекува ...

Евала Peace.
Колко ли от хората, които ще прочетат таzи типично клЮкарска тема биха направили подобен жест zа свой поzнат?

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Предния път Цомбата беше поискала съгласието на Блонди, за да пусне клюката.
Ти направи ли го? Thinking
Ии...ари холан. То по вестниците са писали, та тук не може. Много сте морални и деликатни, бе бейбита... ooooh!
хихиии. добре го каза hahaha

# 10
  • Мнения: 5 468
Предния път Цомбата беше поискала съгласието на Блонди, за да пусне клюката.
Ти направи ли го? Thinking
Ии...ари холан. То по вестниците са писали, та тук не може. Много сте морални и деликатни, бе бейбита... ooooh!
хихиии. добре го каза hahaha
Като в никакъв случай не исках да засегна рони Confused. Просто коментар, но не към нея.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абре как не престанахте да купувате тез парцали, наречени в-к Шок, Мок и тям подобни  Sick  Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 677
ССФ не си купува Шок, тя случайно го мярва..  Laughing

# 13
  • Мнения: 5 370
абре как не престанахте да купувате тез парцали, наречени в-к Шок, Мок и тям подобни  Sick  Crossing Arms
....и да слушате чалга, и да люпите семки, и да обличате къси поли, и да не спирате на майки с колички на червен светофар, и да псувате на МАЙКА - Mr. Green- още какво забравям?
И аз се възмОщавам-ма кой да ме чуй? Crossing Arms Sick

ССФ не си купува Шок, тя случайно го мярва..  Laughing
А с мъжа си поне дали спи? Twisted Evil

# 14
  • Мнения: 10 758
Предния път Цомбата беше поискала съгласието на Блонди, за да пусне клюката.
Ти направи ли го? Thinking
Ии...ари холан. То по вестниците са писали, та тук не може. Много сте морални и деликатни, бе бейбита... ooooh!
хихиии. добре го каза hahaha
Като в никакъв случай не исках да засегна рони Confused. Просто коментар, но не към нея.
Към мен ли Rolling Eyes Whistling

Общи условия

Активация на акаунт