Какво искат мъжете?(от жените)

  • 3 800
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Какво искат мъжете от  жената, с която живеят (или са гаджета)- във всяко едно отношение?

# 1
  • Мнения: 640
Моя иска да му е чистичко, да му правя вкусотийки от типа на закуски с мая и тортиШки, добър секс (в този период с алтернативни заместители), да се държа добре с него. С други думи да го обичам   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 2
да взема да открия топлата вода ли ?
бе я да поискам от жена да я открие...
 Mr. Green Mr. Green

# 3
  • Мнения: 183
Моя иска да му е чистичко, да му правя вкусотийки от типа на закуски с мая и тортиШки, добър секс (в този период с алтернативни заместители), да се държа добре с него. С други думи да го обичам   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
    ние с теб да не сме женени за един мъж Joy,щот и моя и точно тъй,не иска много,предпочита повече да дава Hug,ама прочетох в друга тема че е с дълга коса ,пък моя отдавна я отряза ,няма да е същия Laughing

# 4
  • Мнения: 583
що да откриваш топлата вода - то вие мъжете искате почти едни и същи неща, но  все пак може да има някой, който да иска нещо по- различно. Simple Smile

# 5
ми ок.
аз нищо не искам.
и ся кво ?
 newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моя общо взето иска същото,каквото и мъжа на Renie78  Hug

# 7
  • Мнения: 640
mama-lo, сакън  Mr. Green Моя не мога да го накарам друга да погледне. Дори като съм снимала някоя кака и почна да коментирам прелестите, той се върти на другата страна  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 026
Обич, вярност, приятелство, добро отношение....

# 9
# 10
  • Мнения: 6 029
шамари искат на моменти. добре че не съм агресивна, инак ни знам!

# 11
шамари да им лепят или те да лепят шамари ?  newsm78

# 12
  • Мнения: 6 029
шамари да им лепят или те да лепят шамари ?  newsm78

толкоз ли неясно се изразих. шамари да им лепят... ето и ти си ги просиш Twisted Evil

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
artmika може и да не сме прави.Кажи лично ти какво искаш от твоята жена Hug

# 14
ми аз казах - нищо.

Julie, ти ли си раздавателката на шамари ?
 Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт