Разкритие в началото на бременноста

  • 2 640
  • 15
  •   1
Отговори
Здравейте, аз съм в 19 седмица и имам разкритие един пръст и от време на време получавам и контракции.Някой имал ли е такъв проблем?

# 1
  • Мнения: 4 700
Какво прави6 в интернет? Отивай на лекар, преди да е станало късно. Контракции в 19 г.с. не са нормални.

# 2
  • Мнения: 7 718
Не е добре. Защо те пуснаха в къщи?

# 3
  • Мнения: 683
Аз си изкарах така цяла бременност, но пиех магнезий - Магнерот 3 пъти по 2 таблетки, не се притеснявай, някои си имат контракции през цялата бременност.

# 4
  • Мнения: 7 718
Да, ама тя има разкритие!
И аз имах контракции през цялата бременност.

# 5
  • Мнения: 4 700
Магнерот помага, когато има6 контракции, но не вярвам раzкритие да е нормално.

Кали-Кали пи6и как се, бе6е ли вече на лекар? Дано всичко е наред.  Praynig

# 6
  • Мнения: 2 019
а не се ли налага серклаж

# 7
  • Мнения: 7 718
Серклаж се прави при скъсена шийка предимно. Когато има разкритие вече е късно.

# 8
Аз пия магнерич и генипрал и повечето време съм на легло. Но доста съм претиснена.

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ти сигурна ли си че имаш разкритие?
отиди и на др доктор
това с разкритието иначе е много лошо - наистина трябва да пазиш покой... магнерича е почти безполезен толкова в ранна седмица и вече с разкритие
най-важнвото е да почиваш и лежиш и много да се пазиш и добър гинеколог да те следи

# 10
  • Мнения: 2 019
наистина ти трябва само да лежиш,един 1см не е проблем стига да не стане повече,но си мисля,че трябва да си в болница под наблюдение,аз така бях

# 11
Аз ходя при Корновски в майчин дом Варна.Това е което ми казва да си пия хапчетата и да лежа.
Това ми е втора бременност с първата лежах през цялото време за задържане но нямах контракции Sad

# 12
  • Мнения: 70
Здравейте, първата ми бременност беше много тежка, имах нон стоп от начало до край контракции, направиха ми серкалж в 14-та седмица и лежах непрекъснато, два месеца от които в болница. Слава богу роди ми се живо и здраво детенце Simple Smile. Сега съм бременна в 8-ма седмица и силно се надявам, да бъде по-леко от предния път.

# 13
  • Мнения: 10
при първата ми бременност ми откриха 1 см разкритите точно като влизах в осмия месец - изкарах го в болница на гинипрал и родих в средата на деветия месец - ЗА ДВА ЧАСА след като получих първите болки - АГто ми без малко да пропусне раждането Laughing а сега съм в 16 седмица с второто ни бебе и имам контракции - надявам се, че разкритие нямам - или поне не съм ходила на преглед но и ме е страх - няма ли някакви признаци, ако има разкритие ...... Пия магнерич от два дни 3х2 и но-шпа 3х2 но само ги разредих и определено станаха по-слаби контракциите. Утре ще ида да видим бебето дали е добре....

# 14
Febi не можеш да разбереш сама дали имаш разкритие, трябва да отидеш на лекар

Общи условия

Активация на акаунт