оризова каша?

  • 1 120
  • 21
  •   1
Отговори
от каде да намеря тази просложута оризожа каша и мога ли да я пригоржям сама?Знам,че е много полезна,но по магазините я няма

# 1
  • Мнения: 27 524
Продават се. Има ги. Хубава е на Милупа. Нестле избягвай, но и те имат.
Сигурно и други марки имат, но не съм сигурна, някой друг да каже.
Можеш да си я приготвяш сама, но е малко сложно. Трябва да се препече ориза, после се мели...  Crazy

# 2
  • Мнения: 1 483
Как така ги няма?  ShockedИма ги навсякъде

# 3
  • Мнения: 241
Разбира се, че има каши по магазините! И то огромно разнообразие. Аз също давам на Милупа - безмлечна оризова.Може да се приготвя с АМ, което пие бебо. Може да даваш също елда, царевица , а по-нататък и другите зърнени видове.

# 4
  • Мнения: 503
захраних с оризова на милупа! има ги навсякъде Wink

# 5
да ви кажа в нашия забутан град голям избор нямаме и трябва все от Търново да пазарувам,но обезателно ще взема на Милупа,защото давах такова АМ.Благодаря

# 6
  • Мнения: 2 677
Не казваш откъде си.  Wink
Иначе такива каши колкото щеш! В големите хипермаркети и по аптеките!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 433
Наистина ги има в големите хипермаркети, по аптеките и бебешките магазини.

# 8
Не казваш откъде си.  Wink
Иначе такива каши колкото щеш! В големите хипермаркети и по аптеките!
от елена,до Велико Търново е

# 9
  • Мнения: 707
Така иzглеждат кутиите на Хип и на Милупа

# 10
Така иzглеждат кутиите на Хип и на Милупа

разбрах за каквоо ми говорите,просто бях объркана,защото тук не продават никаде такива марки храни,само на Фризо,Нан и Слънчо и пюрета на Ганчев

# 11
  • Мнения: 707
разбрах за каквоо ми говорите,просто бях объркана,защото тук не продават никаде такива марки храни,само на Фризо,Нан и Слънчо и пюрета на Ганчев
ЗвучиШ обидена, иzвинявай, не това беШе целта.

# 12
разбрах за каквоо ми говорите,просто бях объркана,защото тук не продават никаде такива марки храни,само на Фризо,Нан и Слънчо и пюрета на Ганчев
ЗвучиШ обидена, иzвинявай, не това беШе целта.
В никакъв случай не съм обидена,но наистина бях объркана.Намерих след голямо обикаляне,но единствено на Нестле и имам питане,задължително ли трябва да правя кашата с АМ,защото обикновените се правят само с вода?

# 13
  • София
  • Мнения: 15 198
Ако кашата е млечна, се прави само с вода. Ако е безмлечна, се приготвя с АМ, което пие бебето.

# 14
Ако кашата е млечна, се прави само с вода. Ако е безмлечна, се приготвя с АМ, което пие бебето.
БЛАГОДАРЯ

Общи условия

Активация на акаунт