Може ли прясното мляко да запича?

  • 7 178
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 640
Спрях на бебо кис мляко и му давам прясно заради трудното изхождане.Промяна никаква.Може ли и прясното да запича?

# 1
  • Мнения: 2 865
Да, запича.

# 2
  • Мнения: 5 362
Да,може Peace
Моята Кали се запича от него.
Бях пускала даже тема за това преди време Wink

# 3
  • Мнения: 47 959
дъщеря ми пиеше прясно като бебе
някои марки я запичаха зверски, пробвай с друга марка

# 4
  • Мнения: 3 146
Запича. Давай си му киселото мляко. Бор Чвор било най-добро, каза ми го една приятелка на чичо ми, ветеинарен експерт, работи в Данон!

# 5
  • Мнения: 1 640
Да,възможно е-на всеки различно действа.Киселото мл.на БОР ЧВОР и на мен ми харесва-родопско е.Във Варна съм го виждала само в Кауфланд.Моето дете обаче е на прясно,киселото-яде съвсем малко.

# 6
  • Мнения: 8 769
И аз знам,че може да запича. Дъщеря ми, която има запек от бебе, пие прясното мляко само с мед, и то само по чаша на ден (и то не всеки ден), и то не винаги има нужния ефект.

# 7
  • Мнения: 640
Ами,проблемите се завърнаха след като минах на кисело мляко(до преди това бяхме с Аптамил3-скъп,но безпроблемно).Затова рискувах и минах на прясно мляко.Но сега се връщам в началото.Вчера купих Нутрилон3 с бифидогенен ефект.Ще го видим.Благодаря ви!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 433
При нас и прясното и киселото ни разхлабват. Особено пък прясното. Затова давам предимно кисело и то на Бор-чвор.

# 9
  • Мнения: 640
Отприщи се с Нутрилон 3 newsm44

# 10
  • Мнения: 8 769
Е,браво. Аз сега виждам лентичката. Ами той е много малък за прясно мялко още, според мен....

Общи условия

Активация на акаунт