Ако жена ви е,

  • 2 805
  • 56
  •   1
Отговори
бездетна . Шанса да ми роди  дете е никакъв вече е на 44г.Решил съм да се разведа, аз съм по-млад от нея и проблема и не и мой. Но в къщи започнаха драми и мними опити за самоубииства. В същото време тя е наясно , че имам връзка от повече от7г , тя е наясно по отскоро от към 5г , но си затваря очите. Как да постъпя в случая.Избрал съм жена и майка за детето си , но първата....къде и как.

# 1
  • Мнения: 6 029
а таа е дефектна и не може да роди, айде един шут.... това да не е развалено мляко, че го сменяш така?????
ти не заслужаваш да имаш деца.

# 2
човече, нима няма алтернатива на това "да ти роди дете" ??
чувал ли си за "осиновяване" ?
 newsm78

вземи отрезней - не ти отива на възрастта Sick

# 3
  • Мнения: 589


ти не заслужаваш да имаш деца.
[/qu
Напълно подкрепям

# 4
Да пич има алтернатива , и тя е да имам мое дете. 15 год имам жена която издържам напълно, тя не работи , не гледа къщата , не чете, не ми е интересна. Или може би смяташ , че младежките грешки са за цял живот . Сигурно , но и за мен.Връзката ми е резултат на нейните грешки, не на проблема и. Мъжа иска секс и любов , когато не получава, за какво му е тази жена тогава.

# 5
  • Мнения: 750
Балдуине, ти тъй... да си се сещал, че тя страда повече от теб поради този фа? Разкажи тя как е установила това, на какви прегледи е ходила. И това, че си затваря очите за твойте връзки, мислил ли си защо е? А, и да те питам- ти като натъртяш на колко е години, защо някога изобщо си се решил на стъпката да сте заедно. Човек може от всичко да се разболее и всякакви лоши неща да му се случат. Жена ти не е виновна. Момент, че прочетох поста ти. Последния. Говориш за секс и за това, че младежките грешки не са за цял живот. А какво всъщност е била тя за теб някога? Какво си Ти сега за нея. И как стинахте до тук. Преживявам нещо подобно от известно време и като че ли съм на твоето място. Но ние сме с дете. При това искано с любов.

# 6
да имала е венерологично заболяване. Затворил съм си очите за това, не ми се коментира кога жената "хваща" тези болести, било е преди да я срещна.Да , зная че жените страдат винаги  повече.Аз не нося сърце и не страдам за това, че нямам дете.

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще й направиш услуга като се разделите, колкото и да й е трудно да го осъзнае в момента...Всеки човек има нужда от любов, обич, подкрепа, разбиране, доверие...Ето такива неща, за които ти май нищо не знаеш...Дано да ги получи - искрено й го пожелавам.

# 8
  • Мнения: 750
Опитвам се да те разбера. Когато си знаел за болестта, която е имала, изяснихте ли последствията. От кога тя не те желае и защо? Това го е лепнала преди ти да се появиш, казваш. Аз смятам, че е трябвало да пресметнеш рисковете. Разбирам, че ти е тежко без свое детете. Но първо си изясненете позициите. Какъв е шанса да сте заедно и да осиновите детете? Ти склонен ли си на компромис и твърдо ли искаш да си с любовницата си. И какво означава другата жена за теб?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз не се опитвам да те разбера.Поста ти е страшно жесток.Съгласна съм с Нати,ще направиш услуга на жената Close

# 10
  • Мнения: 750
Жестокостта е присъща и на хората. Аз затова се опитвам поне отмалко да изясня нещата. А ако и тя не го обича?

# 11
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ако не го обича няма да се мъчи да го задържи
Но в къщи започнаха драми и мними опити за самоубииства.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 352
Абсолютно подкрепям мнението на Нати.
Спри да я измъчваш тази жена, събирай си партакешите и отивай при любовницата.
Ти даваш ли си сметка какво преживява една жена, когато не може да забременее?
Познати ли са ти усещания като угризения, съчувствие, съпричастност?
Мъчно ми е за тази жена, която е обрекла живота си и младостта си на толкова недостоен човек като теб.
Като имаш любовница от 7 години защо досега не си напуснал жена си? Защо си мамил и лъгал толкова години?
Защо си допуснал да я унижаваш така/казваш че тя знае за връзката ти от 5г./.
Определено ще направиш добро дело ако я оставиш намира...

# 13
  • Мнения: 7 723
Според мен проблема на автора е не,
че жена му е бездетна и не може да му роди дете,
а че има щастлива споделена любов с друга....  Thinking
Правилно ли вдявам???  newsm78

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 13:02 от mylenka

# 14
Ke наричам любовница жената, която осмисля живота ми и жената която ме обича въпреки, проблемите ми. А не съм с нея от първата година още, точно защото се чуствах отговорен, иначе да сме заедно от първата минута. Вие сте имунизирани с/у любов сигурно или си я забранявате щом някъде сте сложили подпис. Ами аз я пускам жената, но тя не ме пуска.Защото навън е реалния живот а там трябва да се работи , нещо на което тя не е научена, защото аз я издържах.

Общи условия

Активация на акаунт