за да придобия тен...

  • 983
  • 6
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
...колко пъти трябва да ходя на солариум... newsm78...Уж съм беличка, ама не от най-белите, и миналия път /т.е. първия  Wink/бях за 7 минути - ама разлика никаква/ или почти никава/... Sad
та сега се чудя втория път за колко минути да влезна... newsm78...минутите ли са ми малко, или така трябва , постепенно да се почернява...
и въобще колко пъти трябва да отида за да стана черничка / не съвсем  тъмна , де...

# 1
  • Мнения: 1 952
Поне 4-5 ходения ти трябват, за да има видим резултат, това при масовите солариуми. Има такива, които и от 2 пъти правят тен, но те са много силни, а и при теб няма да е точно така, щом си много бяла.

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
а сега  да увеличавам ли минутите? newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Най-добре се съветвай с момичетата от соларните студиа...те най-добре биха ти помогнали...виждали са различните типове кожа и влиянието на солариумите и т.н и т.н...имат повече наблюдения...ние нито сме ти виждали цвета на кожата, нито можем да те посъветваме адекватно според мен...понеже всяка кожа е различна и различните неща действат по различен начин...  bouquet
дано си ме разбрала в общи линии какво искам да кажа  Peace

# 4
  • Мнения: 601
Трябва и да се мажеш с нещо. В соларните студиа продават кремове за солариум. Посъветвай се с момичето, което е там.

# 5
  • Мнения: 1 234
Минутите се увеличават постепенно.Аз миналото лято ходих през 2-3 дни.Увеличавах с по 1-2 мин.,после с по 3-4.Така като започнах с 5 мин,после се пусках на 6,на 7,на 8 и т.н.Накрая съм стояла по 15 мин.Даже в началото се е случвало да повторя минутите и да не ги увеличавам,ако още съм много бяла,с цел да не изгоря(което е ставало-много е гадно Close)Има-няма 20-ина пъти се наложи да  ходидя,докато придобия приличен тен Wink.При теб може и по-малко да е необходимо,аз съм страшно бяла  Sick и мнооого трудно почернявам Confused

# 6
  • Мнения: 1 316
И аз съм много бяла и ми бяха необходими 15 пъти, за да има видим ефект. Обаче много се зачервавам по деколтето и сърбиии...
По-добре по-малко минути, но често.

Общи условия

Активация на акаунт