Дъждобран за Chicco CT 0.2

  • 1 026
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета! Купихме си количка Chicco CT 0.2, но ми я дадоха без дъждобран. Вероятно така е трябвало. Питам се дали този модел си има дъждобран. В магазините ми предлагат един гаден модел, който прилича на найлонови торбички, залепени с тиксо - отврат! Чували ли сте за дъждобран на Chicco, а за нещо като тюлено покривало за летните месеци? Ако да - дайте малко инфо! Благодаря предварително!  Simple Smile

# 1
Понеже съм се спряла на тази количка,миналата седмица я разглеждах подробно в Хиполенд-Пловдив.В цената влиза и дъждобран и термочувалче.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Количката се продава с дъждобран, ходи и си го искаи от магазина от където сте купили количката, еееееее как не ги е срам бе прекаляват вече  #Cussing out

# 3
  • Мнения: X
Ако количката ти има чувалче, значи трябва да има и дъждобран. Ако обаче към кошницата са ти дали Аутофикс, значи няма дъждобран. Това са двата варианта на една и съща количка, но са от различни зареждания. Иначе аз си купих отделно дъждобран от магазина на Чико на Мария Луиза. Струва 40лв.

# 4
  • Мнения: 3 457
Ако количката ти има чувалче, значи трябва да има и дъждобран. Ако обаче към кошницата са ти дали Аутофикс, значи няма дъждобран. Това са двата варианта на една и съща количка, но са от различни зареждания. Иначе аз си купих отделно дъждобран от магазина на Чико на Мария Луиза. Струва 40лв.
абсолютно правилно са ти го обяснили Peaceтази количка се продава в 2 вариянта Peace

# 5
  • Мнения: 17 402
КАкъв е този вариант с Аутофикс към кошницата? Може ли да се види някъде на снимка?

# 6
  • Мнения: 3 457
ами същият е само 4е кошницата е с аутофикс и в комплектът няма дъждобран-различно внасят един път единия вариянт друг път другият Peace

# 7
  • Мнения: 17 402
Аха, ясно. Благодаря!

# 8
  • Мнения: 339
а за летните месеци има мража против комари за количката...

# 9
МММммм да! Благодаря за инфото! Изглежда, че ние сме попаднали на варианта без екстрите и ще трябва да си ги закупим отделно. Добрата новина е, че поне ги има!  Simple Smile Може да ставам малко нахална, но някой може ли да ме ориентира от къде да се снабдя с въпросните екстри. Аз живея в Красно село (ъгъла на бул. България и бул. Гоце Делчев). Малко ни е трудно придвижването из София и затова се надявах да ги има някъде наоколо.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт