Какъв термометър????

  • 3 426
  • 41
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 3 620
Скоро ми предстои раждане. Искам да попитам какъв термометър да купя за бебето си? Обикновен живачен, дигитален или някакъв специален бебешки???  Вие какъв сте ползвали?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 966
Ние ползваме дигитален.
Не те съветвам за живачен.Все пак по-опасно си е ,макар че за мен те са най-точните термометри.

# 2
  • Мнения: 1 877
Казват,че най-точни са живачните,затова аз ползвам само такива

# 3
  • София
  • Мнения: 1 368
Дигитален.

# 4
  • Мнения: 676
И аз използвам обикновен живачен.

# 5
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
взела съм дигиталенл дано свърши работа.

# 6
  • Мнения: 1 986
  Имам и от двата вида,но по-точен е живачния Peace

# 7
  • Мнения: 68
Най-точни са живачните......Ако ти е трудно да го ползваш си вземи дигитален, но да е качествен
 smile3521 smile3501

# 8
  • Мнения: 174
живачните са най точни нашият е Чико

# 9
  • Хасково
  • Мнения: 726
ако имаш възможност ирфачервен за ухо или чело- много лесно се работи с тях.

# 10
  • Мнения: 115
 Имаме дигитален и живачен, но живачният (нашият е"Чико") е много по-точен. Peace

# 11
  • Мнения: 689
В началото използвах живачен, но никак не ми беше удобен. Сега съм с дигитален (на  Бертони) - доволна съм и ми е много по-удобен.

# 12
  • Мнения: 601
Да дам и аз своя глас за живачните. Определено са по-точни. А инфрачервените наистина са най-добри, но 70 лв за нещо, което ти трябва 2-3 пъти в годината, ми се виждат много. За една година 2 пъти съм ползвала термометър и то не по предназначение, а за запек. Laughing

# 13
  • Варна
  • Мнения: 17 940
Аз ползвам дигитален много по-бързо става измерването, не бих казала че не е точен. Ако те интересува марка най-добрите според мен са на  "OMRON".

# 14
  • Мнения: 2 677
Няма спор, че живачните са най-точни. Но когато синът чи беше съвсем малък, не се осмелих да работя с такъв, и си взехме термометър тип залъгалка. Много добра работа ми върши.

Общи условия

Активация на акаунт