Какви кичури на тъмна коса??

  • 4 839
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 164
Искам да си освежа цвета на косата-но незнам точно как Simple SmileЕстествено черна, но преди няколко месеца се вапцах с червена къна и сега горният слой ми е ужасен Crazy чудя се дали да се вапцна с черна боя или някакви кичури да си прасна newsm78Преди 2 лета си направих руси и оранжеви кичури Sick и този вариант отпада напълно.Червено не искам изобщо Crossing Arms Ще ми се светлокестеняви кичури, нещо като капучино newsm78

# 1
  • Мнения: 4 629
Ще ми се светлокестеняви кичури, нещо като капучино newsm78

Няма да стане върху червената боя. Чевеното винаги ще избива и ще оранжавеят кичурите. Дори и черно да сложиш отгоре - червеното пак пробива

# 2
  • Мнения: 1 800
Ще ми се светлокестеняви кичури, нещо като капучино newsm78

Няма да стане върху червената боя. Чевеното винаги ще избива и ще оранжавеят кичурите. Дори и черно да сложиш отгоре - червеното пак пробива
Peace

# 3
  • Мнения: 601
Ще стане манджа с грозде. По-добре си сложи черна боя. 100 % ще имаш червеникъв оттенък на слънце, ама тази къна 'дето си я сложила трудно ще я махнеш.

# 4
  • Мнения: 4 629
Аз сега виждам, че червеният ти цвят е от къна - върху нея боята още по-трудно хваща

# 5
  • Мнения: 1 906
Това за освежаване на прическата с кичури е добра идея.
А преди няколко години имах руси кичури. Много трудно се "отървах" от тях. Боядисвах се, боядисвах се, а те все си избиваха  ooooh!. Повече не искам да чувам за руси кичури.

За кестенява коса, какви бихте препоръчали?

# 6
  • Мнения: 601
Това за освежаване на прическата с кичури е добра идея.
А преди няколко години имах руси кичури. Много трудно се "отървах" от тях. Боядисвах се, боядисвах се, а те все си избиваха  ooooh!. Повече не искам да чувам за руси кичури.

За кестенява коса, какви бихте препоръчали?

Светло- или тъмнокестенява?

# 7
  • Мнения: 1 906
[Светло- или тъмнокестенява?

По-скоро светла.

# 8
  • Мнения: 4 621
По добре
Ще стане манджа с грозде. По-добре си сложи черна боя. 100 % ще имаш червеникъв оттенък на слънце, ама тази къна 'дето си я сложила трудно ще я махнеш.
Peace

# 9
  • София, център
  • Мнения: 3 455
По добре остави косата на спокойствие да си израсте. А и върху къната никаква боя няма шанс...

# 10
  • Мнения: 1 241
За кестенява коса, какви бихте препоръчали?
аз ти препоръчвам един до два тона по-светли

# 11
  • Мнения: 1 241
По добре остави косата на спокойствие да си израсте. А и върху къната никаква боя няма шанс...
Peace
и аз така мисля

# 12
  • Мнения: 601
[Светло- или тъмнокестенява?

По-скоро светла.

На светлокестенява най-харесвам шарени кичури. В смисъл - тънки руси ( бяло русо и по-нормално русо), медни и една-две идеи по-светлокестеняви от основата. Ммммм, чудно става!

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 13:27 от Pettya®

# 13
  • София
  • Мнения: 626
Аз в момента съм с червена основа,но със светло медени кичури,някои от тях са даже руси.
Много е свежарско!

# 14
  • Мнения: 3 164
Аз в момента съм с червена основа,но със светло медени кичури,някои от тях са даже руси.
Много е свежарско!

а тена ни лицето ти какъв е?- аз съм по-тъмна и мисля че няма да ми е добре newsm78 иначе идеята ти много ми допада Flutter

Общи условия

Активация на акаунт