да кажем на таткото по нестандартен начин!

  • 3 761
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Здравейте, момичета!

Мислили сте, как ще съобщите радостната вест на таткото.

Една приятелка каза на любимият си, като му изпрати еммс със снимка от ехографа и текст "Това е нашето бебе!"

Аз пък си мисля (дано този месец видя двете чертички Praynig), да вържа с панделка положителният тест и да го опаковам като подарък. Grinning

Моля споделете, какви идеи имате вие?

# 1
  • Мнения: 1 436
Както ги виждам нещата, двамата ще се държим за ръце над теста да се дзверим за чертичка Joy.

# 2
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Aми зависи от таткото. Нашия бъдещ (някой голям ден) татко е лекар, и сигурно ще разбере и преди мен  Mr. Green
Ако пък е някой татко със слабо сърце, може да получи удар при вида на снимката на бъдещото си отроче  hahaha

Общо взето, всеки си познава половинката, и знае кое може да е нестандартно. Защото всеки има различно разбиране за екстравагантност.  Peace

В повечето случаи се опакова + тест и се поднася като подарък по някакъв повод.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 369
Като прочетох темата и се сетих как казах на моя миналата година. Той спеше. Аз направих теста веднага щом се събудих. Поседях известно време,дзвереща се над втората чертичка...тя беше по-голяма и ясна от тестовата /все пак се оказа,че съм 6 г.с./. И после взех камерата и отидох при него. Събудих го,поговорихме си:) Разпитах го как е, наспал ли се е добре:) И после му връчих тестчето. Пред камерата. Беше толкова хубаво. Той изобщо не предполагаше,че затова се промъквам с камера в ранни зори. Изобщо не бях изказвала пред него съмнение,че може и да съм бременна/при несполучливи опити повече от 2 години/.  Имам хубави спомени от онзи момент. И касета със запис...

# 4
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Аз пък едва ли ще имам акъл за изненади в такъв момент,може би ще действам първосигнално и ще му звънна и кажа : Здрасти , тате!!! Ох , размечтах се Whistling

# 5
  • Мнения: 2 751
Аз си мечтая как една сутрин ще му кажа: "Скъпи, приготвила съм ти изненада за закуска" (правила съм го често, така че няма да се учуди...)
Той ще седне пред чинията с капак отгоре. Разбира се, ще си помисли, че съм му направила палачинки, но като вдигне капака, ще има тест с 2 черти  Grinning

Ех, мечти  Blush  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 751
А първият път му казах сравнително тривиално.
Но бяхме правили опити дълго и мъчително и нямах търпение.
Той беше в командировка, а предната вечер се бяхме сдърпали по телефона за някаква глупост, явно защото бях нервна  Embarassed
На сутринта си направих теста и му звъннах, а той нашия с изключен тел.  #Cussing out И така до обяд почти, бях позеленяла от яд.
Накрая ми звъни и започва да ми се обяснява за предната вечер, "ама то така, ама то иначе...да не съм се сърдела...."И аз прекъсвам тая тирада с неочакваното "бременна съм". Той продължи още 1-2 сек. да говори и да се обяснява и изведнъж млъкна. Репликата беше: "Какво"? И после мнооооого дълго мълчание, после малко треперещи любовни думички и така  Grinning
Искам пак  Rolling Eyes

# 7
# 8
  • Мнения: 802
Аз пък едва ли ще имам акъл за изненади в такъв момент,може би ще действам първосигнално и ще му звънна и кажа : Здрасти , тате!!! Ох , размечтах се Whistling

Това ми хареса !
мисля,че и аз ще действа първосигнално .
ох ... дано да е скоро ... толкова хубаво звучи ...
и аз се размечтах .

# 9
  • Мнения: 8 905
Първия път бях толкова развълнувана, че изобщо не ми хрумна да правя изненади. Заедно наблюдавахме чертичките и на трите теста, които направих един след друг - за сигурност!!!
Сега, ако забременея втори път, наистина съм решила да му го съобщя по по-... интересен начин. Само да стане... Praynig

# 10
  • Мнения: 117
Хм...нямам идея как ще го кажа, но май ми се иска да си е по стандартния начин  Wink

А и бъдещият татко отлично е запознат с моите дати, овулации,... и т.н.


# 11
  • Мнения: 6 991
Предполагам, че бих му написала писмо на хубава хартия, както му написах писмото за бъдещ бъдещ татко, за да му кажа, че искам бебе  Laughing ...

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Ние понеже сме колеги, като припишках теста и видях положителния резултат, и му написах едно писъмце във формата на потвърждение на заявка от името на щъркела, изредих му сроковете и условията на доставка и най-отдолу че рекламации не се приемат. Сложих и дата и печат на щъркела (с помощта на CorelDRAW) мушнах тестчето вътре, адресирах плика и хоп на бюрото му  Mr. Green Още си го пази някъде  hahaha

# 13
  • Мнения: 2 309
Винаги съм си мечтала да разбера на празнична дата - така и стана...
На неговия имен ден,преди три години,видях двете черти Hug
Опаковах го с панделка,прикачих една картичка с щъркел,написах подобаващ текс и бодро с вече бременна походка се запътих в нас Mr. Green Sunglasses Laughing Flutter
Казах,че това му е подаръка за празника...Никога няма да забравя този ден Hug

# 14
  • Мнения: 1 209
Когато забременях с малкия бях толкова развълнувана, че изобщо не ми хрумна да правя изненади. След няколко отрицателни теста, една приятелка ме накара да си направя един последен на обяд в работата, който беше Шуар чек. Седейки в тоалетната и отваряйки и затваряйки плъзгача на теста му звъннах и му казах, а той моментално ми затвори телефона, голям шок....

Сега и аз искам пак.....

Искам да му кажа новината по възможно по нестандартен начин... С удоволствие ще следя темата...

Общи условия

Активация на акаунт