два странни въпроса

  • 1 635
  • 28
  •   1
Отговори
имам два въпроса, и знам че темата не е за тук но просто не съм регистрирана и искам да е анонимно:1.пия вече втори месец противозачатъчни линдинет 20,сега втория месец ги почнах в понеделник,кога най рано ще е безопасно да правя секс без презарватив,и понеже ще ги спирам след този месец колко дена преди да ги спра мога за последно да правя секс без презарватив?
а също така сигурни ли са тези противозачатъчни,знаете ли случай в който някоя жена е забременяла докато е пила противозачатъчни?
2.каде в бургас някъде из центъра да ми препоръчате добра козметичка за кола маска и да не е много скъпо?
благодаря предварително за отговорите   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 885
хаха
Вече може да започваш със секса  Mr. Green
Иначе има малка вероятност да забременееш докато пиеш противозачатчни, но дори и да стане е препоръчителен аборт.
За козметичката не мога да помогна понеже не живея в Бургас!

# 2
  • Мнения: 750
Хм.... Thinking
Противоза4ата4ни....кола маска...намирисва ми тука на здраво е... Mr. Green!
 rotfImao rotfImbo
Ох,представих си те...с 4ервено бельо,разпиляна коса по възглавницата,4акаща мъжът(гаджето) да отвори вратата и да ахне!

# 3
  • Мнения: 1 432
Хм.... Thinking
Противоза4ата4ни....кола маска...намирисва ми тука на здраво е... Mr. Green!
 rotfImao rotfImbo
Ох,представих си те...с 4ервено бельо,разпиляна коса по възглавницата,4акаща мъжът(гаджето) да отвори вратата и да ахне


И ааааззз  Mr. Green

Инъ4е по темата ,не мога да отговоря  Embarassed

# 4
моля бъдете по сериозни,спешно ми трябват сериозни отговори Praynig

# 5
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Хм.... Thinking
Противоза4ата4ни....кола маска...намирисва ми тука на здраво е... Mr. Green!
 rotfImao rotfImbo
Ох,представих си те...с 4ервено бельо,разпиляна коса по възглавницата,4акаща мъжът(гаджето) да отвори вратата и да ахне!

Peace Peace Peace

Иначе аз съм живият пример за жена пиеща противозачатъчни и забременяла Mr. Green

# 6
  • София
  • Мнения: 1 057
Обикновенно на листовката, приложена в кутийката на хапчетата има подробна информация.
Там са обяснени периодите в които е желателно да се използват и други методи за предпазване... Simple Smile Просто прочети внимателно.
За кола маска немога да помогна, не съм от Бургас Simple Smile

# 7
  • Мнения: 983
При един мой въпрос към гинеколожката ми:
"Сигурно ли е предпазването  от бременност със спирала"

отговора беше:
"В живота няма нищо 100% сигурно, 99% Да, но винаги остава 1% за съмнение"

Направи си изводите сама.

# 8
  • Мнения: 814
За противозачатъчните таблетки не мога да кажа колко са сигурни, но вероятно и те като спиралите не са сигурни на 100 %.
Все пак можеш да питаш своети джипи или магистър - фармацевт, освен ако в упътването не е написано конкретно.

# 9
  • Мнения: 2 936
 Joy Joy Joy

 е-е-е,защо не давате точни отговори на момичето.... Crazy
tainаааа,ами кажи и на партньора малко да се постарае за безопасност... Laughing

# 10
  • Мнения: 184
като пиеш вече 2ри месец няма да имаш проблеми

ако всичко е наред и си пиеш хапчетата по едно и също време всеки ден рискът се свежда до минимум

можеш да правиш секс без презерватив този месец докато ги пиеш. веднага щом ги спреш, се предпазвай

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Joy Joy Joy

 е-е-е,защо не давате точни отговори на момичето.... Crazy

Давам отговор- одма. Да, познавам жена, забременяла докато е пила противозачатъчни. Сега си има близначета. Много са сладки.

# 12
  • Мнения: 2 584

Иначе аз съм живият пример за жена пиеща противозачатъчни и забременяла Mr. Green

и аз + цветна бременост разбрах на 3,5 месеца защо съм качила 2 кила

# 13
  • Мнения: 184
Joy Joy Joy

 е-е-е,защо не давате точни отговори на момичето.... Crazy

Давам отговор- одма. Да, познавам жена, забременяла докато е пила противозачатъчни. Сега си има близначета. Много са сладки.

ясно е че тия неща са Божа работа, но рискът е доста по-малък отколкото при използване на презерватив - някакви стотни от процента май бяха. ако се пият всеки ден в един същи час всичко ще е ок

не плашете момичето, да не изпада в крайности като една моя приятелка: пие хапчета и едновременно с това използва презервативи. а веднъж нямали презерватив и тя на следващия ден пи постинор #Crazy

# 14
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
а веднъж нямали презерватив и тя на следващия ден пи постинор #Crazy

 hahaha Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт