Сладурки,дайте мнение за...

  • 914
  • 13
  •   1
Отговори
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте,мами.като минавах през магазините за козметика ми се мерна един шампоан и балсам имаше май,в голямо жълто шише от 500мл,цената му беше кам 4лв,което много ме учуди.Забелязах само че пише на него Look Professional,но сега като търся в Гуугъл за изображение,не ми го намира.Дали марката е друга,а не Look Professional?А най-вече ме интересува дали някой го е ползвал този шампоан и доволни ли сте от тези продукти, при тази цена?!?

Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 120
малко е съмнително такава цена за половин литър  Thinking но знае ли човек,може да е хубав.
според мен това не е марката му

# 2
  • София
  • Мнения: 4 736
Аз имах маска, 300 мл мисля, че беше за 4-5 лева. Оказа се доста добра за парите си, но не е и нещо кой знае какво. За шампоаните нямам представа, в някоя от темите, май за красива коса, някой беше писал скоро за тях.
Фирмата, която ги произвежда е МилМил Thinking

# 3
  • Мнения: 100
Ами аз съм го позлвала, не е нищо особено- за цената и количеството е ОК Wink И балсама (в една бяла опаковка май беше) - също ок... Ние го купуваме за мъжете вкъщи Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 958
Да много съм доволна и обикновено само него ползвам  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 626
Тази е марката! Аз съм ги виждала в Била, ама и мен е спирала цената, която ми се струва доста ниска за 500мл.
Ще следя темата  Simple Smile

# 6
  • Перник
  • Мнения: 195
Да,сега се сетих че и в била съм ги виждала и много се колебах,защото шишето е същото като професионалните шампоани на Лореал,но така и не си взех.Само ми е чудно защо няма нито една снимка в нета?!?

# 7
  • София
  • Мнения: 1 626
Да наистина приличат шишетата на тези шампоани на Лореалските.
А за снимките в нета - незнам. И аз не намирам.

# 8
  • Мнения: 4 151
Не съм ползвала тази марка,но за 4лв. едва ли е нещо кой знае какво. Naughty

# 9
  • София
  • Мнения: 4 736
Аз открих този сайтhttp://www.de-georgo.com/products.php?id=55

мисля, че и в жълти опаковки съм ги гледала  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 684
Виждала съм шампоана в Билла,но също ме е спирала цената,все си мисля да не е менте,но мога и да се реша да го купя .........ще следя темата bowuu

# 11
  • Мнения: 3 219
Ами аз съм си купувала душ гел на Мил Мил .
400мл - 2.90лв. Не е лош.
Също бях купувала  детски шампоан преди години , детето го харесваше, и аз съм го ползвала няколко пъти, понеже беше с балсам. Миришеше много хубаво на ванилия, но не измиваше много хубаво.Все пак е детски, явно не е много силен.

# 12
  • Бг
  • Мнения: 845
Здравейте и от мен, аз лично съм ползвала няколко пъти този шампоан /специално за боядисана коса/ и съм много доволна. Заслужава си, поне според мен. Значи шампоана е на италианската фирма "MilMil" и наистина го водят за професионална употреба, т.к. моят фризьор използва точно същият.
Който иска може да разгледа и линка - http://www.milmil.it/

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 20:16 от alexa_a

# 13
  • Мнения: 54
В момента ползвам този шампоан и съм доволна. И мен в началото ме спираше цената, не очаквах, че ще е нещо хубаво, но ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт