За изследванията на 6-месечните ви бебоци

  • 475
  • 12
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте. Въпросът ми е как взехте урина за изследванията на 6-месечните ви бебоци? Моето е момченце.

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Ще следя темата с интерес и на нас това ни предстои, само че като говорих с педиатъра ни, не стана въпрос за изследване на урина, а кръвна картина, сигурно нещо съм изпуснала

# 2
  • Мнения: 6 164
С колектор за урина - продава се в аптеката. Лепиш около пишката и тестисите и за няколко часа взимаш необходимото, аз минах и с 5-6 капки. Laughing

# 3
  • Мнения: 5 790
С колектор за урина - продава се в аптеката. Лепиш около пишката и тестисите и за няколко часа взимаш необходимото, аз минах и с 5-6 капки. Laughing

И аз така взех, с тази разлика, че е момиченце. Лепи се по същия начин. В аптеката го продават - стерилен колектор за урина.
Сестрата на педиатърката ми обясняваше, че може и малко памук да се сложи в памперса и после да се "изстиска" в чист съд. Другият вариант, който ми предложи беше, да се опитам да изцедя 4-5 капки урина от памперса.

# 4
  • Мнения: 6 461
С колектор.
Предлага се по аптеките и санитарните магазини.

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Благодаря Ви. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 978
Извинявам се за въпроса, но колектора за урина при бебетата по-специален ли е от стерителните колектори, които се продават по аптеките, и ако става въпрос за един и същ - как се залепва?

# 7
  • Мнения: 5 790
Извинявам се за въпроса, но колектора за урина при бебетата по-специален ли е от стерителните колектори, които се продават по аптеките, и ако става въпрос за един и същ - как се залепва?

Не знам дали е същия. Но този за бебе има едни лепенки, които се отлепват и като се махнат, долната част е лепящата. Как го обясних само...

# 8
# 9
  • Мнения: 2 677
Доколкото знам, те всички са стерилни. Лепят се много лесно.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 978
Извинявам се за въпроса, но колектора за урина при бебетата по-специален ли е от стерителните колектори, които се продават по аптеките, и ако става въпрос за един и същ - как се залепва?

Не знам дали е същия. Но този за бебе има едни лепенки, които се отлепват и като се махнат, долната част е лепящата. Как го обясних само...

Чудесно го обясни, благодаря,   bouquet
явно не са едни и същи

# 11
  • Мнения: 117
Моята лекарка ме посъветва да сложа в памперса парче памук и така  Peace

# 12
  • Мнения: 2 039
С колектор за урина - продава се в аптеката. Лепиш около пишката и тестисите и за няколко часа взимаш необходимото, аз минах и с 5-6 капки. Laughing
Точно така,ама на мен ми отне 30 мин.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт