"...... малка кола идеална за жена"

  • 11 405
  • 132
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Момичета бихте ли си купили малка кола?   

# 1
  • София
  • Мнения: 6 743
Тц, максималистка съм  Joy
Шегувам се  Hug
Не бих, предпочитам голяма семейна кола  Peace

# 2
  • Мнения: 7 723
Ако ми е лична кола, само за из града- да, защо не!!!  Whistling
 

# 3
  • Мнения: 8 999
Освен жена, съм и майка на две дребни деца. Къде да ги дяна в малката кола - ще се изтрепят, трябва им простор. И място за два велосипеда в багажника!

# 4
  • Мнения: 3 576
Тц,
предпочитам големите джипове!  Naughty

Но пък ми е ужасно смешно да видя мъж да кара малка, типично женска кола.  Laughing

# 5
  • Мнения: 6 992
Аз ИСКАМ малка кола  Mr. Green Не само, че бих.
Ма не съм изкарала книжката още Hug и пари нямам...
Ето моите избори:
VW New Beetle
Nissan Micra
Kia Picanto

# 6
  • Мнения: 131
Къде да ги дяна в малката кола - ще се изтрепят, трябва им простор. И място за два велосипеда в багажника!
newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 550
"Бонбон? Не, благодаря!"

В действителност голяма част от жените предпочитат малки коли, което за мен е необяснимо. Отдавам го на това, че просто моят вкус е по-различен. Не харесвам малки, сплескани сапунерки и поради тази причина колата ми не е малка, нищо, че е купе. Просто по-големите коли ми изглеждат по-елегантни и "стоят" по-добре на пътя. Но както казах - въпрос на вкус.

# 8
  • Мнения: 47 963
ох, малка, голяма, каквато дадете, всякакви приемам, че пусто нямам пари и затова нямам претенции Confused

# 9
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
По-малка от Голф - тц Naughty.

# 10
  • Мнения: 7 837
Не. Искам пространство и въздух. А и голямата кола се кара по-лесно, според мен.
Бензинът май на места гони $4, но и това за момента не би ме впечатлило.

# 11
  • Мнения: 234
Освен жена, съм и майка на две дребни деца. Къде да ги дяна в малката кола - ще се изтрепят, трябва им простор. И място за два велосипеда в багажника!

П Laughingредстави си гледката мини купър и три деца плюс множество играчки....но лятото сме по-добре махаме гюрука и има значително повече място.....е и играчки изпаднали от колата

# 12
  • Мнения: 1 629
Не. Грандоманка съм.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 805
Бих и ще. Що, продаваш ли?

# 14
  • Мнения: 7 474
 Rolling Eyes  Моята е сравнително малка  Rolling Eyes и не я заменям за нищо на света Stop. Имаме и голяма семейна, но ми е много по-удобно с малката, особенно в тази лудница софийска ooooh!, доста по-бърза  и маневрена е.  Въпрос на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт