каква марка тенджера под налягане да си взема

  • 692
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 633
моля помогнете ми при избора на тенджера под налягане,готова съм да инвестирам малко повече пари ,но да си заслужава.Искам да е нещо което да не пръска в радиус от 1 метър(като старата ми ),защото в кухнятя ням прозорец който да отварям.

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 02:34 от Дивиана

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Аз съм с руска, но скоро съм огледала всичко налично на пазара (в Стара Загора) и да ти кажа, най-качествени ми се видяха на FAGOR. Има ги  в  ДЕНСИ, 6 л. - 80 лв.
Майка ми искаше такава, но за нея 6 л. е малка и затова си купи някаква турска,  която също не изглежда никак зле. Доста е стабилна и не е с онези дългите дръжки и  огъващи се капаци. Самия капак се захваща на 4 места за тенджерата. Само че, марка не мога да кажа.

# 2
  • На село
  • Мнения: 873
Fagor, имам две такива 7 и 9,5л - едната я ползвам вече 11 години. Много са надеждни. Единствения им недостатък за мен е, че дръжките им се съсипват в миалната машина.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И аз марка не знам... Преди дни изхвърлих кашона на нашата, та затова. Купихме я от МЕТРО. Уж е за ЕС, но май-май е турска.

Само литрите са важни. Под 8л. не е за мен/нас.

# 4
  • Мнения: 258
нашата е Солинген. Доволна съм.Има много добра защита.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 271
Цептер , Фагор - стига да имаш финансова възможност

# 6
  • Мнения: 397
Fagor! Много са качествени! Peace  chef

# 7
  • Мнения: 7 430
Fagor! Много са качествени! Peace  chef

И аз съм за тях - много мощни тенджерки са Wink

# 8
# 9
  • Мнения: 4 390
Фагор е моята. Върши ми страхотна работа.

# 10
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Моята е Фагор, но ми прави впечатление, че когато яденето престои повече от 24 часа, придобива метален вкус Rolling Eyes Така ли е при някои или си въобразявам? Иначе нямам оплаквания, чудна е тенджерката.

Общи условия

Активация на акаунт