за Мармарис

  • 1 062
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 906
Тази година сме решила да отидем на море в чужбина. Попаднахме на мног изгодна оферта за Мармарис.
Въпроса ми е какви са впечатленията ви от там и дали сте чували за хотел Диана ****.
Предварително ви пблагодаря!

# 1
  • Мнения: 4 668
Този хотел не го знам , но мога да ти кажа някой неща за Мармарис .
1. Хотел **** там в повечето случаи не означава точно 4 звезди . Разликата е към по - кофти , разбира се
2. Ако не сте със самолет имай предвид , че пътят е много
3. До краят на юни се издържа , после е убийствена жега
4. В никакъв случай не се навивай на хотел , който не е с индивидуални климатици . Централните не са добра идея , когато си в Турция
5. Плажът не е хубав , а морето е тинесто и доста солено .

Ние бяхме в х-л Мармарис парк ***** и от хотела не мога да се оплача , но като цяло нито курорта , нито хотелите им са нещо особено .
А първото ми ходене там беше в Лидия бийч **** и не го препоръчвам .
Много внимавайте и питайте агенцияте виждали ли са го този хотел с очите си все пак ?

# 2
  • Мнения: 1 906
Благодаря, Pipinka    bouquet

# 3
  • Мнения: 100
Не съм ходила в Мармарис и не мога да дам мнение за курорта.
Т.к. питаш и за конкретен хотел, по-добре провери в някой от руските сайтове за мнение и оценка от туристи,пък и повече снимки има.Аз лично правя така.
А що се отнася до Турция, вярно е че по принцип хотелите им отговарят на една звезда по-ниско от това което е написано,но не винаги е така.Зависи ти какво очакваш.Ето сайтовете,които аз ползвам:

http://www.tophotels.ru/
http://www.otzyv.ru/hotels.php

Дано да съм ти била полезна.  Wink

# 4
  • sofia
  • Мнения: 482
В Мармарис бяхме на почивка 2005 г и определено мога да кажа, че съм доволнад. Харесами хотела, ние си избрахме Калем чи . три звезди е, но аз най-много държах да има хубав басейн, защото така ли иначе не обичам да ходя на плаж, а пък и не бях чувала добри отзиви за плажа там.  , басейна е разкошен, ние бяхме на варианта закуска-вечеря, храната е много добра, най-различни пресни салати, още толкова вида приготвени салати от типа на руска, млечна и т.н , готвено ястие, свежи плодове и сладкиши колкото си искаш. Закуската също беше доста богата. Всяка стая си има климатик, ТВ, кабелна, балкон, и като обзавеждане е добре.
Само да те предопредя, ние пътувахме чрез сайта на Посока.бг , а фирмата беше някаква пловдиска май Ориент 99 , но автобуса ни разказа играта. Толкова тесен, че не можеш да си представиш, седалките ги бяха набутали буквално една в друга и пътуването ни излезна през носа...

Общи условия

Активация на акаунт