Да го наречеш с чуждо име

  • 1 630
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 712
 Каква би била развръзката ако хипотетично му объркате името в сюблимен момент? Като в онази сладката реклама на не помня кой мобилен оператор беше....Случвало ли ви се е?Езикът да изпревари мисълта ви в подобна ситуация Laughing То извинението ясно ма след дъжда качулка Laughing

# 1
  • Мнения: 1 418
Един път без да искам казах първите 2 букви от
друго име,но бързо се поправих.Не разбра.(за
щастие),щото е много ревнив.И не беше в
сюблимен момент.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 926
Затова ползвайте мили обръщения като слънчице, скъпи, злато... 
Така няма да стане гаф.  Wink

# 3
  • Мнения: 7 821
Да, случвало ми се е и то точно в сюблимен момент. И това беше края на една дълга и вече измъчена връзка.
Стана ми много неудобно  Embarassed , разбира се опитах да замажа "произведението" , но не се получи. Сега като се обърна назад не съжалявам, че така стана.

# 4
  • в Низината
  • Мнения: 705
Не съм му бъркала името, но веднъж се обърнах към една моя приятелка с името на мой колега. Мъжът ми беше там, познава го. Доста кофти ситуация стана.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога не ми се е случвало и дано не ми се случва, защото ми се струва, че ще страда много, милото Sad

# 6
  • Мнения: 3 034
Не и слава богу и на мен не са ми бъркали името. Laughing

# 7
  • Мнения: 480
Не ми се е случвало и няма да ми се случи  Grinning Аз ползвам общи обръщения, като "скъпи", "мили".
А тя онази в рекламата има много приятели, пък той моя е само един, та...  Blush

# 8
  • Мнения: 656
В сюблимния момент - не ми се е случвало но и не ползвам имена, съвета на Карен е добър... Sunglasses
Но се е случвало да влезе някое име в главата ми и да го казвам на друг, случвало се е да "разменям" имена.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Пу,пу!Чукам на дърво,дърпам си ухото,плюя три пъти.Да пази Господ!Иначе лоша работа,ей!

# 10
  • Мнения: 920
Затова ползвайте мили обръщения като слънчице, скъпи, злато... 
Така няма да стане гаф.  Wink

Работих в 1 фирма само от жени. Бяхме свикнали да слънчасваме всички клиенти. - женски трикове.
И на гаджето си виках Слънце. Леле, като се обади 1 клиент вкъщи, и аз като му казах слънце....

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 926
 Joy Joy
Teжко е да научиш, че огряват и други слънца!

# 12
  • Мнения: 141
Името не съм бъркала, обаче имам постоянни изцепки от сорта:Мило помниш ли като бяхме там....., помниш ли като каза..... Shocked Shocked
Милото ме гледа недоумяващо и само ми казва: май ме бъркаш нещо мило Laughing

# 13
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
За съжаление ми се е случвало Tired...при това нееднократно ooooh!, но мисля, че ми беше простено.

# 14
  • Мнения: 4 712
Ооо, това е редовно. И аз колкото и да съм убедена, че сме били точно заедно и че сме го говорили , в един момент започвам да се съмнявам в себе си Tired

Общи условия

Активация на акаунт