Birthday Cake to Bulgaria

  • 2 382
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Имам малко нужда от помощ. Искаме  да пратим на майка ми цветя за рожд.ден. Досега сме позлвали този сайт: fowerstobulgaria.com. Много са точни и за сега сме наистина доволни. Гледам  че има birthday cakes и идеята ми харесва. Обаче е Sofia only, а ние сме от провинцията. Някой знае ли СВЯСТНА фирма където мога да поръчам да и занесат торта към букета цветя?
Благодаря предварително на тези които ще се отзоват.Нямам много време.

# 1
  • Мнения: 1 147
Аз съм поръчвала няколко пъти от www.margaritaflowers.com и съм безкрайно доволна. Освен цветя, предлагат балони, торти и т.н.- Погледнах в сайта им, имат доставки и в провинцията. Пращат ти потвърждение след като изпълнят поръчката. Има мейл и телефон, ако искаш звънни и разпитай.

# 2
  • Мнения: 98
Благодаря!
Прегледах сайта, доста е скъпичко обаче.
Но иначе е вариант.

# 3
  • Мнения: 151
Изпращала съм няколко пъти от тук:
http://www.bgmagazin.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY& … egory_Code=cake11
Много съм доволна - изпълняват поръчките навреме, страшно любезни и отзивчиви са, а и правят снимка в момента на доставката, която ти пращат после на мейла. Успех!

# 4
  • Мнения: 3 932
Изпращала съм няколко пъти от тук:
http://www.bgmagazin.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY& … egory_Code=cake11
Много съм доволна - изпълняват поръчките навреме, страшно любезни и отзивчиви са, а и правят снимка в момента на доставката, която ти пращат после на мейла. Успех!

Това ок за София, ама ако аз искам примерно да пратя тортата във В. Търново, доставката 6те ми е 30$, а тортата 36, т.е 66$, което меко казано ми се струва скъпо....

# 5
  • Мнения: 1 436
Това ок за София, ама ако аз искам примерно да пратя тортата във В. Търново, доставката 6те ми е 30$, а тортата 36, т.е 66$, което меко казано ми се струва скъпо....

Естествено, че ще е скъпо. Да поръчаш торта, цветя, балони т.н. от другия край на света си е гъзарски жест (в добрия смисъл на думата).

# 6
  • Мнения: 884
Е ,ако не ти се дават толкова пари може да преведеш на някой близка/роднина/приятелка пари и тя да купи и занесе у вас 1 торта!

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 20:11 от macoball

# 7
  • Мнения: 6 167

аз съм 'карала' приятелка  да отиде до сладкарница и да купи торта.
наистина, не я занесе тортата куриер, сладкарски представител, а приятел., но не виждам
особена разлика. хем беше евтино, хем изненадата беше налице.


# 8
  • Мнения: 151
Е ,ако не ти се дават толкова пари може да преведеш на някой близка/роднина/приятелка пари и тя да купи и занесе у вас 1 торта!
Не знам как е в Европа, но таксата за превод на пари от САЩ е не по-малка от $20, така че не виждам много смисъл от това упражнение.
Днес изпратихме торта на свекърва ми в Кюстендил пак от Сенгелиевата къща и отново потвърждавам - безкрайно съм доволна от качеството и обслужването. Жената беше на седмото небе от радост  Grinning
МИНЕрВАта, не знам какви са цените на тортите в Канада, но на мен пък не ми се вижда много скъпо $60 за голяма торта + доставка до другия край на БГ. Скоро поръчвахме тук торта за 20 човека и излезе ок. $70, та разликата не е голяма.

# 9
  • Мнения: 216
Изпращала съм няколко пъти от тук:
http://www.bgmagazin.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=CTGY& … egory_Code=cake11
Много съм доволна - изпълняват поръчките навреме, страшно любезни и отзивчиви са, а и правят снимка в момента на доставката, която ти пращат после на мейла. Успех!

Това ок за София, ама ако аз искам примерно да пратя тортата във В. Търново, доставката 6те ми е 30$, а тортата 36, т.е 66$, което меко казано ми се струва скъпо....


Dobre de ami ako trqbvashe da go kupish ot pri vas shteshe da ti izleze pone dva pati po-skapo, da ne zabravqsh i podarak, karti4ka, restorant, catering ili ti da sgotvish  taka 4e kato gi slojish na kantara.vse pak ti e maika i $66 vednaj v godinata si e napravo evtiniq.......zamisli se 4e edin kolet(poshtenski razhodi samo) ti struva pove4e. Ne se obijdai ama tq shte e mnogo shtastliva

# 10
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Някой знае ли и от Европа такъв сайт?

Последният път, когато превеждах пари / преди 3 дена/ не ми взеха пари за банков превод, защото сме в Европейският съюз. Обаче, една приятелка ми каза, че на майка ми, в българската банка са и удържали, така че не знам вече как е процедурата.
Някой да знае?

Извинение за Офф-а.

# 11
  • Мнения: 4 700
И мен ме интересува има ли такъв сайт от европа. Че скоро 6те има повод. И една такава иzненада 6те е супер.  Hug

# 12
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Искам да повдигна темата отново. Идват празници и това е начин да зарадваме наши близки и любими в България!
Има ли нови впечатление, от хората ползвали споменатите сайтове:
www.margaritaflowers.com
www.bgmagazin.com
За съжаление не можах да намеря fowerstobulgaria.com  newsm78
А има ли и други подобни онлайн магазини, които можем да ползваме от чужбина Wink

# 13
  • Мнения: 1 363
Мери, благодаря, че повдигна въпросите. Мен от скоро ме вълнуват подобни. Искам да изненадам майка ми с подарък, но излишно е да казвам, че нещо  хич не мога да се ориентирам в българския интернет пазар.  Confused

Сори за офф- а, но имате ли идея дали мога да плащам в български сайт и цени в левове с мойта дебитна карта?  Embarassed

# 14
  • Мнения: 4 700
Да ви кажа честно цените ми се сториха дости скъпи. За рождения ден на майка ми помолих една приятелка да купи любимата й торта и букет цветя и да й я zанесе. Майка ми се е раzплакала от радост, а и имах човек, който да ми раzкаже какво точно е станало и какво е каzала тя. Иначе подаръците мисля да ги праЩам по поЩата.

Общи условия

Активация на акаунт