Искам нов личен лекар за детето си.

  • 814
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Аз съм нов член на форума и още не се ориентирам напълно. Ние сме от Пловдив и имам желание да сменя личната лекарка на сина си (той е на близо три години). Сегашната ни изписва антибиотици на посоки (добре, че  не е много болнав и досега се е налагало вече втори път). Но ни ги изписва без никакви изследвания. Моля да ми препоръчате добър педиатър, който да работи със здравната каса.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 478
Тук е готварския форум  Mr. Green, пусни си темата при майките, за да ти препоръчат някой или в здравния.

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Не мога да ти препоръчам лекар, защото съм от София, но мога да ти кажа, че можеш да смениш личния си лекар само през юни и декември. През останалото време не е възможно, освен по изключителни причини.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Не мога да ти препоръчам лекар, защото съм от София, но мога да ти кажа, че можеш да смениш личния си лекар само през юни и декември. През останалото време не е възможно, освен по изключителни причини.

Аз съм сменяла личния лекар на детето си извън посочените за смяна месеци. Попълних молба в ЗК и ми разрешиха  Peace

Общи условия

Активация на акаунт