Фирма за външна изолация!

  • 4 757
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 685
Моля дайте съвети, ако сте доволни от конкретна фирма извършила поставяне на изолация за апартамент.

Ще бъда благодарна, ако всеки сподели - както положителни, така и отрицателни отзиви.

Оказа се, че изборът е много труден.  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
Моля дайте съвети, ако сте доволни от конкретна фирма извършила поставяне на изолация за апартамент.

Ще бъда благодарна, ако всеки сподели - както положителни, така и отрицателни отзиви.

Оказа се, че изборът е много труден.  newsm78



За алпинисти ли сте или за скеле? Simple Smile

# 2
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
И аз се интересувам, а също и за цени. Може и алпинисти, може и за скеле. До колкото знам, със скеле е по-евтино.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 926
И аз ще следя темата. На нас трябва да ни се направи изолация на три тераси. Предполагам ,4е ще е по-евтини  след като не трябва хората да се катерят newsm78

# 4
  • Мнения: 685
За скеле Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз се интересувам, ама за алпинисти,че сме на 8 етаж и за цена.

# 6
  • Мнения: 685
Да споделя моя опит до момента. Цените варират между 35лв и 45лв на кв.м.

Обаче много е важно изработката... До сега попаднах на 3 фирми, които толкова несериозно подходиха към въпросите ми, че съм много далеч от мисълта да им възложа поставянето на изолацията. А доколкото ми казаха (представител на фирма) няма разлика за тях дали е със скеле или алпинист - цената била една и съща. Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 3 392
В тази цена влизат ли материалите, или само за монтажа става въпрос?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
В тази цена влизат ли материалите, или само за монтажа става въпрос?

В подобна цена влиза всичко Simple Smile

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
И аз се интересувам, а също и за цени. Може и алпинисти, може и за скеле. До колкото знам, със скеле е по-евтино.

Това за скелето се оказа мит.Поне така ни обясни собственика на ф-мата,която ни прави изолацията.Ние питахме за наш познат,който живее на 1 ет. и ни казаха,че построяването на самото скеле също си има цена.
На нас преди точно една година ни взеха по 37лв. на кв.м.Определено има ефект и си струва човек да си вложи парите.

# 10
  • софия
  • Мнения: 432
аз съм много доволна от тези алпинисти и мисля, че не беше скъпо.
дом. тел. 8256931
GSM 0898890070 Люба и Живко Василеви

обади се и те ще ти кажат за цени.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 392
В тази цена влизат ли материалите, или само за монтажа става въпрос?

В подобна цена влиза всичко Simple Smile
Да, така може, иначе щях да се възмутя от пладнешкия обир Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 896
Здравейте,
И на нас ни предстои ремонт на къща. Ако вече има минали по този път и сте доволни, моля пратете ми координати.
Благодаря предварително  bouquet

# 13
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз се интересувам, а също и за цени. Може и алпинисти, може и за скеле. До колкото знам, със скеле е по-евтино.

Това за скелето се оказа мит.Поне така ни обясни собственика на ф-мата,която ни прави изолацията.Ние питахме за наш познат,който живее на 1 ет. и ни казаха,че построяването на самото скеле също си има цена.
На нас преди точно една година ни взеха по 37лв. на кв.м.Определено има ефект и си струва човек да си вложи парите.
А с какви материали е изолацията?

# 14
  • Мнения: 2 591
ако някой се интересува от такава фирма в Търново, мога да ви препоръчам "нашите момчета" (много добре си свършиха работата, нямаме никакви оплаквания и 5 години гаранция дават)

Общи условия

Активация на акаунт