Натриев Глутамат, Маргарин, Подсладители и други вредни съставки в храните - 3

  • 29 618
  • 336
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: X
Цитат
Я ме светнете, моля, какво му е лошото на Натриевия глутамат? Освен, че съдържа много натрий, както и обикновената сол.
Само напиши в гугъл "натиев глутамат" и се въоръжи с търпение да изчетеш всичко. Това, че се казва "натриев ..." не означава, че е просто както обикновената сол Whistling

# 2
  • Мнения: 2 242
записче  Peace

# 3
  • Мнения: 4 700
Някой гледа zа антибиотиците в меда? Дайте малко информация zа теzи, които не можаха да гледат.  Hug

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Че имало АБ в меда, какво друго Laughing Но спестяват колко АБ има в месото, примерно.

# 5
  • Мнения: 4 700
Абе те май се чудят как да си zапълнят предаванията.  Thinking

Аz zнам от мой поzнат, който работи във фирма, в която пълнят мед в бурканите. Та той ми каzа, че до такава степен го раzреждали с раzни сиропи и zахар, че съдържанието на мед е ни6тожно. Ама zа това май не са каzали по Нова.

# 6
  • Мнения: 511


Аz zнам от мой поzнат, който работи във фирма, в която пълнят мед в бурканите. Та той ми каzа, че до такава степен го раzреждали с раzни сиропи и zахар, че съдържанието на мед е ни6тожно. Ама zа това май не са каzали по Нова.

То едно, че фирмите го разреждат, но и друго е това, че самите производители дават на пчелите захарни сиропи, така че лечебни и здравословни медове нанайци!
Аз ползвам само захаросан мед, по това се познава дали е истински или глюкозен.
Миналото лято минавайки през Юндола си купих "боров" мед, като силно се надявах да е истински, но не би. И помаците са се изучили на търговия. Naughty

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Абе те май се чудят как да си zапълнят предаванията.  Thinking

Аz zнам от мой поzнат, който работи във фирма, в която пълнят мед в бурканите. Та той ми каzа, че до такава степен го раzреждали с раzни сиропи и zахар, че съдържанието на мед е ни6тожно. Ама zа това май не са каzали по Нова.
Освен това силно нагряват меда за да се втечни, че да го сипят. Така унищожават всичко полезно, остава само глюкозата. За това течен мед не купувам.

# 8
  • Мнения: 4 700
Ами аz откакто го чух това си вzемам само мед от поzнати пчелари на село. Писна ми да си давам парите zа болкуци.  #2gunfire

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 580
ЗапИс!

# 10
  • Мнения: X
Миналото лято минавайки през Юндола си купих "боров" мед, като силно се надявах да е истински, но не би. И помаците са се изучили на търговия. Naughty
Боровият "мед" по принцип не е мед - варят се борови шишарки в захарен сироп. Peace

# 11
  • Мнения: 511
Миналото лято минавайки през Юндола си купих "боров" мед, като силно се надявах да е истински, но не би. И помаците са се изучили на търговия. Naughty
Боровият "мед" по принцип не е мед - варят се борови шишарки в захарен сироп. Peace

Борово следко, демек  Thinking имах аз подозрения ама...

# 12
  • Мнения: 5 713
Много го мразя това нещо, но и аз ще влезна в темата със " Запис ". Simple Smile

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много го мразя това нещо, но и аз ще влезна в темата със " Запис ". Simple Smile

Ами за какво го правите? newsm78

# 14
  • Мнения: 5 713
Ами иначе няма да получа съобщение на мейла, ако има ново писано. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт