пълнеят ли от Саностол

  • 2 288
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 600
мами, дребната има няколко лишейчета и док твърди, че е липса на витамини. каза да пие един месец по лъжичка Мулти Саностол на ден. от както го пие, има по-голям апетит. снощи изяде една пълнена чушка, една сърма, половин кроасан и чаша кисело мляко. струва ми се безумно много.

имате ли наблюдения, пълнеят ли децата при прием на това сиропче? не ходим на консултация всеки месец и няма как да я премеря.

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 726
сиропчето повишава апетита, ако не целиш такъв ефект давай го след хранене.

# 2
  • Мнения: 6 164
сиропчето повишава апетита

Да, така е. И пълнеето е резултат от повечето папкане.

# 3
  • Мнения: 5 362
Не мисля,че Кали е напълняла.Доста време го пие вече Саностола.

# 4
  • София
  • Мнения: 17 591
Леле, това беше най-вкусното нещо, което съм поглъщала... после искаш да ядеш - просто с надеждата нещо да върне мечтания вкус... И... Ами, ще си призная - голямч'ка бях, 10 годишна, много добре знаех за хипервитаминозата, но въпреки това си "посръбвах" повече от предписаното - единствено заради прекрасния вкус... Не знам за пълнеене - не си спомням такъв ефект да е имал, ама не съм и сигурна в противното - но внимавай със саностола...

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 580
        И двамата изпиха по едно шише, но от това не им се повиши апетита за съжаление.

# 6
  • София
  • Мнения: 301
преди го е пил, но не съм забелязала да му се е повишил апетита. сега точи едни сополи и подкашля и ще му давам да пие пак Саностол - ха дано му се повиши апетита Praynig че направо ще ме довърши с това негово неядене Twisted Evil

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Шише и половина изпи моята точно с цел повишаване на апетита. При моето дете нямаше такъв ефект  Naughty

# 8
  • Мнения: 819
Не съм забелязала подобен ефект.

# 9
  • Мнения: 27 524
Не мисля.

# 10
  • Мнения: 832
Вики вече 1 месец го пие, но не забелязвам да е проял повече. с триста зора успявам да го накарам да си изяде порцията. И си е щиглец.

# 11
  • Мнения: 4 965
        И двамата изпиха по едно шише, но от това не им се повиши апетита за съжаление.


Доста повече от дно шише - зимата пиха за повишаване на имунитета поне 3 месеца, а после и след шарката пак им давахме.
Никаква разлика - Кика си е злояда по принцип, Еса е злояда към определени храни, но за някой други /както и за нещо, което го яде друг в момента/ е лакомийка.
Не са напълняли. На височина "дърпат" с дни, но на килограми са си направо слаби /а Кика е откровно кльощава/.

# 12
  • Мнения: 351
Моето детенце изпи едно шише есента и едно пролетта. Определено не се пълнее от него. При нас даже не повиши и апетита, а така се надявах, защото е много злояда, а пък е много активно дете и все ми се струва слабичка.
Но за сметка на това мога да се похваля, че не се е разболявала от юли месец 2006. Peace

# 13
  • Мнения: 2 631
С малки изключения, всяка пролет и есен синът ми пие, но не забелязвам такъв ефект, вкл. и в периода, когато беше много злояд. През есента му беше последния прием, а точно тази зима-пролет, без да го е пил, се позакръгли и дръпна много на бой.
Т.е. при сина ми такъв ефект НЯМА! Naughty

# 14
  • Мнения: 4 915
Детето пълнее от вида храна, честотата и количествата, които му се предлагат.

При някои деца някои витамини повишават апетита, но ако храната е съобразена спрямо  принципите на здравословно хранене за  деца, риск от прекомерно напълняване няма.

Общи условия

Активация на акаунт