Въпрос за ДЕАВИТ

  • 3 107
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 285
Мами, искам да попитам има ли разлика между капките за рахит Вигантол и Деавит? Нашата педиатърка ни предписа по1 капка дневно деавит, но тук чета че повечето май сте на вигантол. Еднакво ефективни ли са двата вида, някой ползва ли деавит и в каква доза?

# 1
  • Мнения: 1 432
Предполагам ,4е са еднакво ефективни.Аз давам Вигантол - 2 капки. Инъ4е доктора каза да си избера от двата продукта  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 019
деавита е бг вариант,аз давах вигантол

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 726
деавит са български вариант, съдържат вит А+вит Д2.
вигантол немски капки с вит Д3.
В действието почти няма разлика, и на двете ми деца съм давала Вигантол

# 4
  • Мнения: 601
Вигантола съдържа витамин Д3, за който се смята, че по-добре се усвоява от организма и е по-пречистен. А и Деавита е много стар. Педиатрите предпочитат да го предписват на деца с кожни проблеми заради витамин А.

# 5
  • Мнения: 119
аз съм давала и от двата вида. В началото давах Вигантол, но после нямам спомен какво стана докторката ни каза да вземаме Деавит, може би са с по-силно действие. След 1 опаковка Деавит пак преминахме на Вигантол и така до края. В момента ве4е нищо не му давам.

# 6
  • Мнения: 6 164
Едното е Д витамин, другото е А и Д. Давах Вигантол, но като свърши, мъжа ми отишъл да купува, но нямало, аптекарката му дала Деавит, уж бил същия, но мен малко ме притесняваше този витамин А честно казано Thinking и пак му взех Вигантол след няколко дни.

Макар, че той е с много суха кожа и гледам, че пишете, че се дава за деца с кожни проблеми, та се чудя дали да не го давам него, вместо Вигантола. newsm78

# 7
  • Мнения: 601
Едното е Д витамин, другото е А и Д. Давах Вигантол, но като свърши, мъжа ми отишъл да купува, но нямало, аптекарката му дала Деавит, уж бил същия, но мен малко ме притесняваше този витамин А честно казано Thinking и пак му взех Вигантол след няколко дни.

Макар, че той е с много суха кожа и гледам, че пишете, че се дава за деца с кожни проблеми, та се чудя дали да не го давам него, вместо Вигантола. newsm78


Недей! Стар е Деавита. Александра ми е с много суха кожа и след 12 месечно изкупуване на всички възможни кремове, се родих миналата седмица с този http://en.labo-svr.com/pages/produits/fiche.php?s_wbg_menu=519#xerial2_en. Втория с помпичката. Струва 25 лв - 500 мл. Няма такъв крем! Повярвай, почти всичко от медицинската козметика съм пробвала! Кожата й беше на люспи. Бях се побъркала, че ще се нацепи! С този крем за 3 дни се оправи.

# 8
  • Мнения: 6 164
Едното е Д витамин, другото е А и Д. Давах Вигантол, но като свърши, мъжа ми отишъл да купува, но нямало, аптекарката му дала Деавит, уж бил същия, но мен малко ме притесняваше този витамин А честно казано Thinking и пак му взех Вигантол след няколко дни.

Макар, че той е с много суха кожа и гледам, че пишете, че се дава за деца с кожни проблеми, та се чудя дали да не го давам него, вместо Вигантола. newsm78


Недей! Стар е Деавита. Александра ми е с много суха кожа и след 12 месечно изкупуване на всички възможни кремове, се родих миналата седмица с този http://en.labo-svr.com/pages/produits/fiche.php?s_wbg_menu=519#xerial2_en. Втория с помпичката. Струва 25 лв - 500 мл. Няма такъв крем! Повярвай, почти всичко от медицинската козметика съм пробвала! Кожата й беше на люспи. Бях се побъркала, че ще се нацепи! С този крем за 3 дни се оправи.

Ама то май не е бебешка козметика това, или? newsm78

# 9
  • Мнения: 5 362
Вигантола съдържа витамин Д3, за който се смята, че по-добре се усвоява от организма и е по-пречистен. А и Деавита е много стар. Педиатрите предпочитат да го предписват на деца с кожни проблеми заради витамин А.
Точно така. Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967
Аз даже не съм сигурна дали ДЕАВИТ се произвеждат още. Но по темата: трябва да се дава Вигантол Simple Smile

# 11
  • Мнения: 2 631
И на двете си деца съм давала Деавит по препоръка на лекаря - проблеми нямаме! Произвежда се.

# 12
  • Мнения: 689
деавит са български вариант, съдържат вит А+вит Д2.
вигантол немски капки с вит Д3.
Peace

# 13
  • Мнения: 1 986
   Деавит съм давала 4 месеца,сега давам Вигантол-разликата е единствено в производителя Peace

# 14
  • Мнения: 189
педито ми  изписа Деавит

Общи условия

Активация на акаунт