Плакали ли сте в мъката си от радост?

  • 1 211
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 572
Това е нещо което искам да споделя и с Вас, моите приятели
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=184722.0

# 1
  • Мнения: 409
meyz,
тук сигурно всички знаят за какво става въпрос, но би ли обяснила, какво се е случило... за каква "ПРИКАЗКА".... става въпрос в линка??? newsm78

# 2
  • Мнения: 4 414
аз също нищо не разбрах, макар че зная историята ти  Embarassed
иначе...плакала съм много пъти...и сега плача като науча, че някое дете има подобрение или напредък...
прегръщам те  Hug и дано имаш повече поводи за радост Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 3 537
И аз не разбрах,но ме досрамя да питам. Blush

# 4
  • Мнения: 1 271
Статия за вас ли има в списанието. Разкажи ни повече.
 Hug
да плакала съм

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 20:20 от kuneto

# 5
  • София
  • Мнения: 1 941
плакала съм...

# 6
  • Мнения: 572
W noviq broy na spisanie Kenguro ima statiq za  organizaciqta  na majkite ,,Движение на българските майки" i statiata e krustena   ПРИКАЗКАТА... НАЧАЛОТО

# 7
  • Мнения: 335
Здравейте.ПлАКА САМ ДОСТА ПЪТИ.И СЕГА МИ СЕ ИСКА ДА ПОПЛАЧА ТАКА,но в четвъртак сме на нови иследвания в София и сърцето ми се е свило.Надявам се с цялото си сърце и  душа да са по добри от предните преди 6 месеца.   baby_neutral 

# 8
  • Мнения: 572
bisi.s стискаме палци  и зъби да е по добре Simple Smile

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Здравейте.ПлАКА САМ ДОСТА ПЪТИ.И СЕГА МИ СЕ ИСКА ДА ПОПЛАЧА ТАКА,но в четвъртак сме на нови иследвания в София и сърцето ми се е свило.Надявам се с цялото си сърце и  душа да са по добри от предните преди 6 месеца.   baby_neutral 
дано да сте по-добре!

# 10
da palakala sym mnogo...no naposledayk v mykata si ot myka...Ujasno e...No se radvam za tebe mnogo se radvam,dano pridylji6 taka no mykarta da iz4ezne qko dim,da ostane samo plakaneto ot radost ,iskreno ti go jelaq.. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт