Знаете ли къде има сервиз, който поправя кухненски роботи?

  • 1 360
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 091
Здравейте!
имам кухненски робот Solac, който повече от 5 години ми служи вярно. Най-после се счупи. Някой знае ли сервиз, където се поправят такива джаджи? Предварително благодаря!

ПС. Търсачката не откри тема по въпроса!

# 1
  • Мнения: 2 700
Не знам дали оправят точно кухненски роботи, но пробвай в Пан сервиз (тел. 9832484 или 9832530). На мен каквото и да ми се развали, все там го нося.

# 2
  • Мнения: 1 311
А защо не се обърнеш към сервиз на Солак? Ако си пазиш гаранционната карта, там може би има телефони и/или адрес на сервиза, към който е бил гаранционен навремето.

И още нещо, ако повредата е по-сериозна, може би не е лошо да се замислиш за нов робот, евентуално.

Ето това намерих в гугъл:
Солак България 
Домакински електроуреди.
адрес: 1463 София,  ул. Разслатица No.5  ет.2 ап. 2, тел.: +359 2 8510715, факс: +359 2 8517410

# 3
  • Мнения: 3 091
Благодаря ви много!

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
какво стана, Ламичке?

# 5
  • Мнения: 3 091
Чакам мъж ми да се поосвободи и да занесе робота във фирмения сервиз! още нямам резултат. Аз съм вързана с бебата Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
Въпрос подобен имам, та да не пускам друга тема, спамя в тази.
Снощи правих торта и ми се счупи бъркалката на миксера /Solak/. Продават ли някъде само бъркалки  newsm78, че и да са за тоя модел  newsm78. В сервиза сигурно има резервни части, ма това дали е резервна част ?
Много моля, ако някой може, да помогне със съвет, че не ми се купува нов.

Общи условия

Активация на акаунт