прегледи в края на бременността

  • 842
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Момичета, имам   Confused: . Моята гинеколожка вчера ми каза, че на следващия преглед през март /8-ми/, ще ми направи последните кръвни изследвания. А аз зная, че в последните месеци изследванията се правят по-често и се ходи по-често на прегледи. Работата е там, че лекарката е в медицински център, където не се извършват ражданеия. Ако сега се ориентирам към някоя болница, където да родя, дали там ще се наемат да проследят докрай бременността ми както трябва? Забравих да кажа, че съм здравно осигурена.

# 1
Лекарката която те следи ти дава една Обменна карта където пише името на болницата където искаш да родиш.Не съм чувала да те проследяват там.Гинекологът при който ходиш ще те следи до края.Желая ти успех  newsm10 и хубаво и здраво бебче!!!

# 2
  • Мнения: 87
Здравей !
Лекарката която ти следи бремеността, ти я следи до края. Да ходи се по-често на прегледи когато влезеш 45 дни преди термина. От тогава започваш и да носиш на всеки преглед урина за да ти следят албумина. Правят ти по-чести кръвни изследвания ако си rh -, като мен. Като влезеш в тези 45 дни лекарката ти дава обмената карта, която съдържа информация за протичане на бремеността ти и към нея също така ти дава резултатите от всички изследвания които си правила.
Пожелавам ти леко раждане и здраво и хубаво бебче.
 newsm30   ylinfant

# 3
  • Мнения: 2 784
На мен през последната седмица ми дадоха и направления за ендокринолог и кардиолог.Гинеколожката каза,че ми се полагали,не че ми има нещо,а така за застраховка.А никой друг не съм чувала досега да е споменал нещо такова Thinking
Късмет и леко раждане Grinning

# 4
  • Мнения: 636
Благодаря ви за отговорите. Надявам се гинеголожката ми да се съгласи на по-честите изследвания. Тя малко "през пръсти" си гледа работата и затова се притеснявам, ама ще видим следващия път...

# 5
  • София
  • Мнения: 2 181
на мен всяка седмица ми слушаха тоновете и нищо друго по специално не са ми правили.

# 6
  • Мнения: 3 663
Ами аз доколкото си спомням последно давах кръв за пълни изследвания някъде към края на 7мия месец и после само са ме гледали на ехограф и са ми правили записи на тоновете...
в 8я месец през седмица, а в 9я всяка седмица трябва да се правят тези неща
но кръв, освен ако няма някакъв проблем, мисля, че не се дава..

Общи условия

Активация на акаунт