кого да послушам?

  • 1 019
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
здравейте, бебето ми е на 3м. и половина,от първия месец е с диагноза АБКМ и аз спазвам абсолютно стриктно диетата, понеже го кърмя. Доц. Ковачева ми е казала да не опитвам нищо от забранените храни докато кърмя,но педиатърката каза понеже наддава добре да пробвам 1 нещо и да следя за реакция до 2-3 дни, ако няма да пробвам и второ, да не би да е отшумяла алергията, понеже имала такъв случай. кого да послушам?и също от кога да захранвам, до сега е само на кърма?

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Разбира се , че най-правилно е да послушате доц. Ковачева- тя е специалист гастроентеролог и се занимава с проблеми на храненето. Щом го кърмите , най-добре е това да продължи максимално дълго време като Вие спазвате съответната диета. Захранването на бебето е най-добре да започне след 6 месец и то по определена схема и с определени храни. Алергията към белтъка на кравето мляко е преходна, но нама проблеми, ако се спазва точно определен режим на захранване и хранене особено до 2 година от живота на детето. За захранването се консултирайте отново с доц. Ковачева.

Общи условия

Активация на акаунт