Стегнат корем - как ?

  • 4 803
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Родих преди почти 4 месеца. Успях да сваля килограмите до изходното положение, но коремчето  ми е ужасно Tired
Кажете какви упражнения трябва да правя - колко повторения и с какво продължителностл Изобщо всичко, което би ми помогнало да го стегна отново.
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 2 099
Знам, че най-ефикасното да стегнеш корема са коремните преси, но не съм сигурна дали не трябва да поизчакаш още някой месец, че до 6-тия мес. знам, че не трябва да се натоварва много тялото, по-добре се консултирай с лекарката. Или си ги прави, но без да прекаляваш.
П.С. Хубаво е че си решила да правиш упражнения, че само с отслабване кожата не се прибира и аз трябва да взема най-накрая да се стегна, че детенцето още малко ще стане на 1,5год. а аз все още не мога да се наканя.

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Коремни преси сутин, на гладно, крем за стягане.

# 3
  • Мнения: 7 186
Коремните преси са най- доброто решение, но трябва да си постоянна.

# 4
  • Мнения: 1 120
Коремните преси са най- доброто решение, но трябва да си постоянна.

съгласна съм

# 5
  • Мнения: 2 047
    Коремни преси - без повдигане докрай, с отлепени от земята рамене и леко повдигане нагоре, свити колене. 40-50 на ден. Същото със свити и опряни настрани в земята колене - на всяка страна по 20-30 пъти.
   При легнало положение повдигане на целите крата, изпънати - по колкото можеш.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
коремни преси и само коремни преси  Peace

# 7
  • Мнения: 1 234
Аз заради коремчето съм на диетка-лекичка ама като се има предвид колко не обичам да се съобразявам какво ям ми е малко зор Tired.Просто за себе си стигнах до заключението че коремните преси стягат коремните мускули,но не могат да стопят мазнинките по корема. Naughty Правила съм по 300 на ден,в продължение на месеци-за горната част на корема,за долната,за страничната част на кръста............ ooooh!Ефекта беше поразителен-стегнаха ми се мускулите,плочки даже станаха в горната част,ама сланинката надолу си остана SadТа затова диетка PeaceПоне аз за себе си реших че така е най-ефикасно,но си запазвам правото да не съм права.....   bouquet

# 8
  • Мнения: 684
коремни преси и само коремни преси  Peace
Heart Eyesкоремни преси+диетка=на много стегната и красива фигура  bouquet

# 9
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета! Hug
Прочетох и се втурнах да правя коремни преси и... Embarassed успях да направя 15 и то с голям зор Shocked.
Но няма да се откажа толкова лесно ! Утре пак и.... надявам се да стигна поне до 40.

# 10
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
Аз заради коремчето съм на диетка-лекичка ама като се има предвид колко не обичам да се съобразявам какво ям ми е малко зор Tired.Просто за себе си стигнах до заключението че коремните преси стягат коремните мускули,но не могат да стопят мазнинките по корема. Naughty Правила съм по 300 на ден,в продължение на месеци-за горната част на корема,за долната,за страничната част на кръста............ ooooh!Ефекта беше поразителен-стегнаха ми се мускулите,плочки даже станаха в горната част,ама сланинката надолу си остана SadТа затова диетка PeaceПоне аз за себе си реших че така е най-ефикасно,но си запазвам правото да не съм права.....   bouquet
аз също нямам успех с корема,въпреки, 4е ве4е 9мес, се тормозя с коремни и не само(фитнес, аеробика, таекондо )понякога стигат до 600 на сеанс и пак нищо! напоследък даже ка4вам кила, може би ми се отваря по-голям апетит от  движението! странно талията не е мръднала, нито паласките!май,само диета ще е цярът!

# 11
  • Мнения: 252
С коремни преси се стяга мускулът, но не се намалява обиколката и сланинките си стоят. Единственото решение си е гладът, поне аз друго незнам и на мен това ми подейства.

# 12
  • Мнения: X
Аз вече тежа 48 кг, ама сланинките пак са си та Sadм
Незнам къде е проблемът ooooh! Tired

# 13
  • Мнения: 252
Вземи си един обръч и почвай да въртиш Peace. Освен това се мажи с лосиони с отслабващ ефект, можеш да подсилиш действието им като се увиеш в стреч-фолио.

# 14
  • Мнения: 2 099
Jezabel как успя 300 да направиш, аз и на младини така да се каже Laughing стигах само до 200, а тренирах спортна гимнастика. Браво.  bouquet
mimonti това с обръча е супер идея, чувала съм че оформя много добре талията.;
хихи ти сигурна ли си, че при тези ти килограми имаш сланинка на корема или проблема ти е просто в отпуснатата- разтегната кожа?

Общи условия

Активация на акаунт