има ли фенки на мartin gore които ще ходят?

  • 782
  • 18
  •   1
Отговори
иииии
най-накрая да разбера че martin gore ще се появи някъде и не мога да отида.... Rolling Eyes
има ли някои от вас които ще ходят?
иииии
пишете ако чуете за други негови изяви Praynig
http://forums.depechemode.com/forum/showthread.php?t=23034

# 1
  • Мнения: 2 617
Aз съм devote, но тази година съм "замразила" подобни посещения, за съжаление. причините са ясни  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 907
Да има, но темата е излишна. Повечето тук не знаят кой М.Г.  Laughing Все едно да питам дали има фенки на Джъстин Съливан  Wink
Аз не разбрах, той сега само в Великобритания ли ще свири или има по-голям тур? Дай линк ако искаш.

Тсугуми, аз щях да умра като пропуснах последния ДМ. Бях в 8ми месец, имах билет от много отдавна, но карай, 2 пъти ми стигат

# 3
  • Мнения: 2 617
Mystic, разбирам те и много съжалявам. Аз тогава бях в България и имах щастието да съм на концерта им на първа редица  Hug Освен това направиха наистина невероятен концерт в София. Пропуснах обаче концерта в Рим през юли, за който имах също билет  Cry
Да се надяваме на нови концерти, макар и не скоро, като знаем, след колко време правят албум. В едно интервю Флетч казва, че Дейвид ще издаде самостоятелен албум до края на годината, дано е така  Peace

# 4
  • Мнения: 2 907
Да бе, в Бг. концертът бил супер, доколкото четох и гледах разни клипчета...

Аз всъщност излъгах - 3 пъти бях на ДМ. Но последният концерт е един от най-добрите в живота ми! В моята топ 10 класация е! Затова толкова исках пак да отида...

А моята приятелка в Париж, за която всеки път купувах билет ( а тя не идваше все по разни причини, та продавах в последния момент билета и..), ги е гледала в Париж на последния тур, за нея - също в топ 10 на живота и  Laughing Sunglasses

# 5
  • Мнения: 2 617
Moй приятел така се беше вманиачил, че си беше купил билети за почти всички дати в Европа, обаче концертът в София му остана сред първите три (и той много хареса в Париж, освен това в берлин  Simple Smile ).
Между другото, разгледах снимките ти и се оказа, че с теб се "познаваме" задочно от един друг форум, писали сме си на ICQ дори Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 907
Нееее! Аз в други форуми не съм писала! Коя си ти, ако не е тайна? Може да се бъркаш  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 617
Написах ти лично  Wink

# 8
  • Мнения: 2 907
Нееее! Сериозно ли си ти бе човек? Ти кога замина за Италия, че и дреби очакваш??? Уау!!!!
Ок. Ти си един от малкото хора, с които някога съм се запознавала по чатове и интернети  Laughing Laughing Laughing Ей, честно, зяпнах от учудване!
Ама ти с това име ТСУГУМИ заблуждаваш противника, да знаеш  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 617
Много набързо станаха нещата при мен, какво да се прави  Embarassed
Много се радвам да те видя тук и че си добре  Heart Eyes
Никът ми се появи по случайност, от една книга на Banana Yoshimoto, не очаквах, че ще пиша тук  Confused

# 10
  • Мнения: 2 907
Ние между другото направихме 3 години и започнахме 4-тата. Кажи сега, какво да очаквам, Бегбеде не пише за 4тата година  Laughing

Радвам се, че си тук и си щастлива!
Имаш много да разказваш, драга ми!

# 11
  • Мнения: 2 617
Мисля, че това, което Бегбеде е имал предвид е, че любовта започва от 4 година  Wink
Ами да, ще си разказваме  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 907
Никак не имаше той предвид, че се започва след 3-тата година, знам, че всеки започва за себе си. И продължава за себе си. Докато му омръзне.
Знаеш ли, че ( колкото съм тъпа..), те бях каталогирала като "извънземно начетена, но безчувствена, без желание някой ден да има дете етц етц етц ". Ти ми беше изпратила един ден и-мейл. Още го имам. Ей, не очаквах да виждам такива стари познати тук  Sunglasses

Аз в този форум се подвизавам от повече от година. Имам уникален фенклуб на врагове и няколко хора, които много ме обичат  Simple Smile. В този форум е голяма забава.

Понеже правим спам в депешарската тема, спирам и ти казвам ДО СКОРО!

# 13
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ох, това май е в Санта Барбара... брат ми в момента е в Калифорния, но в четвъртък идва на източния бряг. Ще се изяде от яд. От друга страна, той го е гледал в Париж преди няколко години. Аз съм супер фен, но той е още по-голям, прави специализирани партита в БГ.

На последното турне на ДМ отидох бременна, та Дани е "захранен" вече. Направих чудеса от храброст, концерта беше в Денвър, аз бях в командировка там и останах допълнителен ден, за да отида на концерта сама. Идеално ни беше (на мен и Дани).  Mr. Green

Гледала съм и Дейв на турнето за соло албума, беше в един малък клуб, на една ръка разстояние. Мечта.

Концерта в София го имам на официален запис. Отивам да си го пускам.

# 14
и аз съм голяма фенка ,въпреки че съм ги гледала само ведъж в Бърмингам, и направо си завиждам като чуя че някой ги е гледал повече пъти от мен...
сигурно ако бях разбрала по-рано за това щях да се засиля да се опитам да го видя,ама е малко късно сега,пък и съм "вързана" вкъщи с бебето...Тук (в England)почти не се чува нищо за техни самостоятелни изяви а и скоро едва ли ще имат ново турне и затова малко ме е яд че не мога да се засиля да отида до Santa Barbara сега... Cry
Ако някой отиде да разказва или пък ако се чуе за някоя нова изява пишете, да ходим  Wink
Аз сякаш Мартин повече го харесвам от Деив...той май там живee нали-в Santa Barbara?

Общи условия

Активация на акаунт