1-во СОУ Пенчо Славейков

  • 3 099
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Мили мами,
На дъщерята на моя приятелка и предстои да бъде първокласник на есен.
Майката проучва въпроса за училищата, които са в района, и засега се е спряла на 1-во СОУ, но се притеснява дали ще попадне на добра учителка.
Затова се интересувам от нейно име дали има мами, чиито деца учат в това училище и какво им е мнението. Най-полезно би било, ако някой има информация за учителките, които сега извеждат 4-ви клас, тъй като те са тези, които ще поемат 1-ви клас есента.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 2 700
Имам приятелки, чиито деца учат там и доколкото съм чувала са доволни от избора си.

# 2
  • Мнения: 43
А дали на някоя децата си и в 4 клас? Ще съм ти много признателна, ако ги поразпиташ за нагласите им и какво мислят за паралелката по изобразително изкуство.
Благодаря ти.

# 3
  • Мнения: 2 700
И двете деца, чиито майки познавам, са във втори клас в английска паралелка. Доволни са от преподаването. За музикалната паралелка ми казаха, че имат наблюдения от концерти, че децата са добре подготвени. За тази по изобразително изкуство, конкретни отзиви нямат, освен че периодично имало изложби на детски рисунки и някои от рисунките били доста хубави. Доколкото разбрах, след 7 клас училището се води с профил изобразително изкуство, т.е. би следвало подготовката да е добра.
За учители нищо не мога да кажа.

# 4
  • Мнения: 43
Solaris, златна си!  Много ти благодаря за помощта! Явно училището е добро и мисля, че приятелката ми ще се поуспокои като споделя с нея положителните отзиви.

# 5
  • България
  • Мнения: 429
Здравей,

Моята дъщеря е във втори клас, избразителна паралелка. Доволни сме. Нашата госпожа е много на ниво. Може да я попитам за госпожите на четвърти клас. Аз мисля, че паралелките с рисуване и музика са много добър избор за първи клас. Има изпит в началото на май.

# 6
  • Мнения: 43
Alisa, мерси много, ще е супер, ако можеш да поразпиташ. Както писах вече и моята приятелка се е насочила към паралелката с рисуване, защото дъщеря й има влечение, пък и прехода от детската градина ще е по-плавен, но все пак най-важното е на каква госпожа ще попадне, заради това и разпитвам, де  Grinning.  На представянето на училището ни направи добро впечатление една от учителките, но тя води паралелката с английски, но все пак човек не може да се довери само на първо впечатление.
А дъщеря ти как възприема рисуването като забавление или задължение?

# 7
  • България
  • Мнения: 429
Alisa, мерси много, ще е супер, ако можеш да поразпиташ. Както писах вече и моята приятелка се е насочила към паралелката с рисуване, защото дъщеря й има влечение, пък и прехода от детската градина ще е по-плавен, но все пак най-важното е на каква госпожа ще попадне, заради това и разпитвам, де  Grinning.  На представянето на училището ни направи добро впечатление една от учителките, но тя води паралелката с английски, но все пак човек не може да се довери само на първо впечатление.
А дъщеря ти как възприема рисуването като забавление или задължение?

Като забавление. Но при нас проблема е, че не сме случили на госпожа по рисуване. Нищо не учат. Госпожата за първи път преподава на толкова малки деца.

# 8
  • България
  • Мнения: 429
Пратих ти съобщение.

Общи условия

Активация на акаунт