когато отсъства по домашни причини...

  • 798
  • 10
  •   1
Отговори
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
Дребния не ходи известно време на ясла и му пуснах молба за извинение на отсъствията по домашни причини. Та се замислих сега , дали ще  платя половин такса за тези дни/ както се говореше по едно време/, или не се плаща нищо?

# 1
  • Мнения: 10 758
Мисля, че не се плаща нищо newsm78

# 2
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Плаща се половината такса, има някаква нова разпоредба.

# 3
  • Мнения: 3 268
От 1.01.2007г. има нов правилник,според който при отсъствие по домашни причини се плаща половината такса.Наскоро и моята дъщеря отсъстваше така 2 седмици и платих.Мисля,че е правилно.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Ще платиш половината от таксата за периода, т.е. кажи-речи по 1 лев на ден. Naughty
Това е според новата наредба, приета от общината в края на миналата година. Peace

# 5
  • Мнения: 1 416
Скоро Маргарита отсъства за две седмици, защото пътувахме. Платихме си, както обикновено, отстъпка нямаше. Причината може би е, че ние плащаме половин такса, тъй като сме студенти.
Аз, между другото, очаквах по-ниска такса, заради отсъствието, но...

# 6
  • Мнения: 7 831
Скоро Маргарита отсъства за две седмици, защото пътувахме. Платихме си, както обикновено, отстъпка нямаше. Причината може би е, че ние плащаме половин такса, тъй като сме студенти.
Аз, между другото, очаквах по-ниска такса, заради отсъствието, но...
Това е странно, защото за малкия и аз плащам половин такса, но когато има отсъствия (по болест или по домашни причини) ми приспадат от таксата и плащам по-малко. Касиерката ми каза, че ако отсъства цял месец по домашни причини ще платя 10 лв.
От друга стана може би е така защото е второ дете  newsm78.

# 7
  • Мнения: 1 416
Това е странно, защото за малкия и аз плащам половин такса, но когато има отсъствия (по болест или по домашни причини) ми приспадат от таксата и плащам по-малко. Касиерката ми каза, че ако отсъства цял месец по домашни причини ще платя 10 лв.
От друга стана може би е така защото е второ дете  newsm78.
Странно е. Трябваше да ни направят отстъпка, но не стана. Те въобще в нашата ясла намалят таксата само с медицинска бележка. Маргарита и друг път е отсъствала по няколко дни, винаги си плащаме.
Разбира се, 20 лева са минимална сума. Но се подразних, че правилата не се спазват.

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 13:25 от Лора

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
По един лев на ден се плаща, ако детето отсъства по домашни причини.
Ако е било болно и има бележка, не се плаща.
Така пише в наредбата, окачена в градината на сина ми.

# 9
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
еми , следващия път , домашни - не домашни причини , взимам бележка от лекарката Crossing Arms. Не виждам какво му е правилното да плащам, ако не е ходил на детска. Аз като не ходя на работа не ми плащат!!!

# 10
  • Мнения: 1 416
По един лев на ден се плаща, ако детето отсъства по домашни причини.
Ако е било болно и има бележка, не се плаща.
Така пише в наредбата, окачена в градината на сина ми.
Явно затова платихме 20 лева, въпреки отсъствието. Защото ние така или иначе даваме по 1 лев на ден, заради студентство. Значи е все едно - и да ходи, и да отсъства.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт