Слънце горещо земята запали, време е някой от нас да се хвали 23-29.04

  • 3 537
  • 82
  •   1
Отговори
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Хей поспаланки, кое време стана а няма седмична тема  Laughing

Да се похваля - получих писмо от СЗОК че съм одобрена, чакам протоколи.

Успешна седмичка на всички ви! Наистина е време някой да се похвали!  Hug

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Да се похваля - получих писмо от СЗОК че съм одобрена, чакам протоколи.
Честито, Жабче!  Hug
Успешна седмица на всички! Grinning

# 2
  • Мнения: 553
Добро утро  Simple Smile Явно понеделнишки на всички ни е много заспало, особено след само един почивен ден  Tired. Лека и успешна седмичка от мен  Hug

Жабче, честито ти одобрение от касата  Simple Smile Стискам палци скоро да има и друг резултат  Praynig

# 3
  • до морето
  • Мнения: 494
Привет момичете! Наистина почивката ни дойде малко, но следващия уикенд ще бъде дълъг.
Жабче честито за одобрението, хайде и бебето да идва вече! Между другото и темата, която си измислила е много хубава.
Вчера ходихме да си гледаме апартамента, сега го строят и доста е напреднал строежа. Мислим да се нанесем до началото на зимата и така си искам да го подреждам бременна...
Успешна седмица!

# 4
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Честито за протоколите Жабче, много късмет за опита!
Весела седмица на всички

# 5
  • Мнения: 4 324
Жабче, браво Simple Smile Седмичката започва с хубава новина, супер Simple Smile От тук нататък много палци ще ти стискаме Simple Smile

Уфф, с тая работна събота не успях много да си почина Sad Обаче с нетърпение чакам предстояшите 4 почивни дни. Даже мислим да се поразходим някъде Simple Smile

Успешна седмичка на всички.

# 6
  • BG
  • Мнения: 793
привет на всички. С пожелание за успешна седмица на всички   bouquet
Аз си направих тест на 8 ден от инсето- по отрицателен не можеше и да бъде  Cry И като се разчистих вчера  Oha!        newsm75          newsm79         clean          prostor  Не че това помогна, но поне у нас е по- чисто.

# 7
  • Мнения: 1 877
Радвам се за теб,Жабче!Дано има още хвалби!

# 8
  • Мнения: 1 209
Привет и от мен мацки!!! Успешна седмица и бързо да минава, че да идват почивните дни...

Жабче, страхотно заглавие... Честито за одобрението...
 

# 9
  • Мнения: 4 324
rozaly на 8-ми ден от инсето е твърде рано да правиш тест! Изчакай поне закъснението! Ще стискам палци!
Иначе и аз като теб в събота след работа се отдадох на чистене, ама после добре се повеселихме в едно завиденийце с приятели Simple Smile 

# 10
  • BG
  • Мнения: 793
верити, това означава ли, че още имам надежда  newsm78 Още повече, че ме болят гърдите, нещо, което ми се случва почти за първи път в живота ми. Сега разбрах, какво е да те болят гърдите преди цикъл. ОК, ще чакам  Hug

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Успешна седмица от мен!
Жабче, браво за протоколите и успех Hug
Розали, какви тестове на 8-ми ден Rolling Eyes Нали се разбрахме, че ще се тестваме заедно в края на месеца Wink
Дано има хубави новини тази седмица, аз изчезвам за София, че вагиналният УЗ ме зове Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте мацки и то мен.
Навън временцето е страхотно,но аз съм на работа и от моа тъп офис мога само да се наслаждавам от люляка,който така хубаво е цъфнал....красота!
Да ви се оплача-закъснява ми от 5 дни,но така ме е страх да си направя тестче,че.....ще се гръмна.Миналата седмица преди закъснението си направих един,ама ядец-дебеееела черта и то сама!/ако няма рима,удари ма/Нещо пък и нищо не чувствам,не ме боли нищо,не меря Т,АБЕ КВОТО МИ Е ПИСАНО.Е,на Вас се пада честа да стискате палци! Laughing
Приятна и успешна седмичка!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: 7 716
Жабче, късмет.
Розали, изключително рано е за тест.
Бубето, стискам палци.
Аз мисля да направя още една инсеминация. Утре ще ходя да видя да няма кисти.

# 14
  • BG
  • Мнения: 793
 Embarassed  Embarassed  Embarassed Няма повече да прибързвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт