Колко често пиете лактообразуващ чай?

  • 834
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
На мен ми се налага вече втори месец да пия редовно от този тип чай! Пия по 1 чаша дневно, но понякога като започне да не му достига кърмата пия и по повечко. Нещо в мен ли не е наред newsm78 Незнам, но ми се вижда странно! Да не би да не се храня достатъчно, за да се образува кърма!? Бях на диета- след като навърши 1мес., но като видях че ми намалява кърмата и спрях с ограниченията. Сега си хапвам колкото ми се яде, а аз съм с апетит! Притеснявам се да спра чаят за да не ми спре кърмата! Моля Ви кажете какво друго може да се направи за да си увеличавам кърмата?

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 973
Разнообразна и пълноценна храна, полята с достатъчно количество течности. Аз пиех в продължение на 3-4 месеца лактогонен чай. Според мен няма проблем да го пиеш по-дълго време, нали това му е функцията - да поддържа лактацията. Peace

# 2
  • Мнения: 289
Аз пия постоянно, откакто се е родил малкият. Мисля, че може да се пие без проблем по-продължително време. Аз също доста си хапвам, то затова и съм с наднормено тегло, но сега си имам други приоритети. Пийвам средно по около 2 л. минерална вода на ден и 1 л. под формата на други течности. Забелязах, че ако не хапвам следобед или ям значително по-малко през деня, кърмата силно намалява.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз такъв чай пиех по половин литър и повече близо 4-5 месеца.Беше ми станало навик и ме обвиняваха,че съм се пристрастила LaughingСпоред мен чаят ми действаше и много успокояващо на психиката,че правя всичко възможно да имам кърма,та затова и си имах и като спрях да пия.Започва да ми намалява,чак сега след 3 заместени хранения и 1 пропуснато PeaceА за допълнителна стимулация може да е консултираш с хомеопат,има такива препарати за стимулиране на лактацията Wink

# 4
  • Мнения: 498
А има ли ефект този чай?

# 5
  • Мнения: 110
Освен лактогонния чай,който пия постоянно ,си хапвам :варено жито.овесени ядки,бадеми и орехи в сурово състояние,лук и много течности.Успех с кърменето ! Simple Smile

# 6
  • Мнения: 119
Всяка сутрин по 1 чаша чай на хип от пакетчетата, не този на Гранулите

# 7
  • Мнения: 791
А има ли ефект този чай?
При мен има!

Всяка сутрин по 1 чаша чай на хип от пакетчетата, не този на Гранулите
А какъв е този чай? Аз пия от гранулите!

# 8
  • Мнения: 289
На мен този на Хип не ми помагаше, купувах си от билковата аптека, те го правят на място, от него нещата се промениха.

# 9
  • Мнения: 1 328
Аз пиех по много от българския, 2-3 чаши, хомеопатични. В началото и Хип на гранулки, но нямаше толкова голям ефект от него. Сега нищо не пия, но чак към края  на 4 месец ми се регулира кърмата.

# 10
  • Мнения: 4 915
Не съм пила изобщо, и при каката, и при дребната.
Пия вода повечко, и детето - често на гърдата.

# 11
  • Мнения: 498
На мен този на Хип не ми помагаше, купувах си от билковата аптека, те го правят на място, от него нещата се промениха.
Какъв е този чай който са ти го правели в аптеката?И във всяка ли може да се направи?Ако не къде е тази билкова аптека в която може? Crazy Колко горе долу излиза като цена?Аз също се замислям за такъв чай.

# 12
  • Мнения: 791
Аз пиех по много от българския, 2-3 чаши, хомеопатични. В началото и Хип на гранулки, но нямаше толкова голям ефект от него. Сега нищо не пия, но чак към края  на 4 месец ми се регулира кърмата.
Как се казва този български чай, аз не съм го срещала!?

# 13
  • Мнения: 1 328
Аз пиех по много от българския, 2-3 чаши, хомеопатични. В началото и Хип на гранулки, но нямаше толкова голям ефект от него. Сега нищо не пия, но чак към края  на 4 месец ми се регулира кърмата.
Как се казва този български чай, аз не съм го срещала!?

Лактогонно средство или лактогонен чай, 1 лв. струва по аптеките  Peace

# 14
  • Мнения: 1 321
И аз съм доста доволна както от този на Хипп така и от българския.Пия го редовно всяка сутрин като кафенце а когато имам проблеми си го пия доста често.Освен него ям много ядки,течности около 3 литра и постоянно се храня понеже много ми се отразява на кърмата.
Но най-вече ти трябва спокойствие. Hug

Общи условия

Активация на акаунт