Имали ли сте проблеми със стомаха по време на бременност?

  • 13 994
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте, вече съм почти в 4 месец,но все по-често стомахът ми не е в ред, не понася да ям каквото и да е, често имам разстройство... дали е от бременността? Sad Confused

# 1
  • Мнения: 1 596
здравей,
всичко е възможно Simple Smile
и аз имах в началото,много ме наболваше стомаха,горе високо при слънчевия сплит.
но после отшумя,не съм имала разтройство.
после това ще спре,пък друго ще ти се появи и така ще е до края. Simple Smile
аз сега съм в 8мия и си имам други оплаквания.
не се тревожи.
успех Heart Eyes

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 21 604
Ами консултирай се с лекар.
В този период( до към 4 месец) непоносимостта към  почти всякаква е храна и миризма е често срещана, но за разстройството не съм сигурна.  
Аз лично много повръщах и по този повод лежах в болница( във втория месец) на системи с глюкоза и Деган против обезводняване.

# 3
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
И аз имах разтройство към 4ти месец, ама мина и премина.Стомаха си ми беше наред - в менюто ми нямаше никъква промяна, спрямо това от преди да забременея.

# 4
  • Мнения: 7
Аз имах страхотни болки в стомаха по време на бременността. И на мен никой не ми обърна внимание, тъй като ми казваха, че е нормално да настъпват промени в организма през времето, когато си "трудна"  Embarassed След раждането тези болки изчезнаха за около месец, но скоро след това започнаха отново. Този път ми направиха изследвания и се оказа, че имам камъни в жлъчката.  Така че по-добре се консултирай с лекар възможно най-скоро.
Но все пак моята препоръка е да не си поставяш сама диагнози.
Успех!!! Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 17 591
Аз от години съм със запек, а от как забременях - противно на очакваното според писанията по книжните - съм постоянно с разстройство. От което никак не се оплаквам, в моя случай, много по-доволна съм на разхлабен стомах, от колкото на запечен. Но виж, киселините, които имах в началото, само се увеличават. Те са мнооого гадно явление... До бременността си мислех, че "киселина" е нещо, намиращо се в химическа банка... Simple Smile Wink определено не в хранопровод...  Cry

# 6
  • Мнения: 3 116
И аз имах проблеми със стомаха, киселини, газове от ранна бременност. Първите месец разстройство, последните запек  Sick Към 4 месец корема ми беше толкова подут, че се наложи да започна с гащеризона за бременни още от тогава. Като родих всички тези проблеми изчезнаха  Hug

# 7
  • Мнения: 819
И аз лежах в болница на глюкоза и Деган,бях в девета седмица...но разстройство чак не ме е мъчило...

# 8
  • София
  • Мнения: 545
И аз подобно на Julia Il4eva се оказах с камъни в жлъчката. Установиха ги когато беба беше вече на 3 месеца. Без да им казвам, ме питаха да не съм раждала скоро, защото от бременноста понякога се получавало така.
 До тогава имах няколко кризи, но не си обръщах внимание. ЗАбележи от кои храни точно получаваш болката. Жлъчката се дразни от газирано, яйца, зелена салата, пържено - за друго не се сещам в момента. Освен ужасна болка в стомаха имах и в гърба, имах расстройство и гадене.
АЗ първата криза я направих бременна в 6 - я месец. Сама не си обърнах внимание - мислех че е от бременноста, или от храна.

# 9
  • Мнения: 5 362
В този период( до към 4 месец) непоносимостта към  почти всякаква е храна и миризма е често срещана, но за разстройството не съм сигурна. 
Така е Peace
Посъветвай се ако искаш и с гинеколога си.

# 10
  • Мнения: 3 388
Аз досега съм нямала проблеми.
Казват обаче, че киселините поне няма начин да ми се разминат  Thinking

# 11
  • Мнения: 999
С първата бременност нямах никакви проблеми нито със стомах нито с нищо, но сега с втората е ужас.Имам запек Sick, газова ако не газове то се оригвам като за световна и най гадно ми е че постоянно имам лош вкус в устата.Ще се побъркам. Crazy
Добре че гаденето премина. ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
Всичко е възможно и е вследствие на хормоните, които бушуват на воля в този така деликатен момент...  Laughing
При мен така зъпочна и завърши самата бременност...  Sick

# 13
  • Мнения: 58
Само киселини ама усещането беше отвратително!
Иначе нищо друго!  Simple Smile

# 14
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
с първата бременност бях със запек сега съм със разстройство,какво да се прави рисковете на професия мама.

Общи условия

Активация на акаунт