Овесена диетка

  • 1 557
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 916
Здравейте, момичета!
Пускам тази диета с овесени ядки,която ми я каза фитнес инструктор.За 2 дни съм -1 кг. Mr. Green

1. 10 дни се хапват овесени ядки по 100-150 грама на ден с прясно мляко (нискомаслено) или кисело мляко

2. самите ядки ще ви предизвикат да пиете много, ама много вода! Това спомага за изчистването на организма!

3. след 5-я ден (т.е. на половината на цикъла) може да се яде и друго, чието съдържание на въглехидрати е ниско


Успех!
 

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 14:50 от f1ST14ka

# 1
  • Мнения: 448

1. 10 дни се поемат само и единствено овесени ядки по 100-150 грама на ден с прясно мляко (нискомаслено) или кисело мляко

2.консумацията на тестени, сладки или други изкушения са строго забранени!



4. на 5-я ден (т.е. на половината на цикъла) може да се яде и друго, чието съдържание на въглехидрати е ниско)

[/color][/i][/b]
Успех!
 


Нещо не ми е ясна втора точка.След като в първа пише да се ядат само овесени ядки с мляко,това автоматично не изключва ли тестени,сладки и други изкушения.Дай ни пример и за 5-я ден точно какво и колко може да се яде.И само на 5-я ли или и следващите дни?
Благодаря!  bouquet

# 2
  • Мнения: 916
Поправих се! Peace
След 5-ия ден може да се включват плодове и зеленчуци, но в ограничено количество. Naughty

# 3
  • Мнения: 684
 Hug Hug HugТака мила Peace значи 5 дена само мляко и овесена каша така ли?Чайчета медец, лимони,салатка не може да се консумира така ли?Питам за да знам! Thinkingдали ще издържа на такова еднообразно меню,пък от 29.04 до 05.05 вкл. заминавам на почивка,за закуска ще мога да си правя овесена каша с мляко(прясно) но менюто там ще е разнообразно и няма да мога да ям само това.Могат ли да се консумират други храни?Като се върна от почивката ще ти пиша непременно!За сега дай повече инфо  bouquet  bouquet  bouquet

# 4
  • Мнения: 684
 Hug newsm78пусни някакво твое примерно меню като ориентир #Crazy иначе диетката ми изглежда супер!Пък аз знам че овесената каша подпомага работата на чревната флора и нямаме проблеми с 00 Naughtyстига само и други неща да могат да се хапват като рибка,тараторче и салатки! ooooh!ще трябва да почна от утре че до заминаването си в неделя на 29.04 да имам някакъв  newsm78 напредък все пак bowuu

# 5
  • Мнения: 916
Първите 5 дни се яде само овесените ядки с кисело или прясно мляко..може кафе и чай без захар,мед и т.н

(за лимон не знам,не мисля,че ще е проблем)....и после чак след 5-ия се включват плодчета и салатки.(но само това).
 newsm51

# 6
  • Мнения: 684
 Hug Hug HugБлагодаря ти мила Laughing f1st14ka  Naughty почвам от утре пък ще видя какво ще излезе,дано имам някакъв напредък newsm78 че като знам колко имам да свалям ooooh! цели 23кг. newsm78 УЖАС! Naughtyборбата е безмилостно жестока нали?  bouquet

# 7
  • Мнения: 916
Успех,миличка!Сигурна съм,че ще смъкнеш много от тази диета! Peace
Да си изкараш неповторимо на почивката! Party

# 8
  • Мнения: 27 524
Знаем я тази диетка, тя е доста стара като идея. И ефектна, без съмнение. За мен обаче е мисия невъзможна да ям дни наред само овесени ядки. Същата диета е и с житото, но пак не моге да го хрупам без почивка  Rolling Eyes

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Диетата я знам, пускала съм я преди неколкократно, но ето го и последното обсъждане:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144190.0

Вкратце: 100 грама овесени ядки съдържат 360 ккал. 100 гр мляко - 60 ккал (и 4,7% въглехидрати, независимо от маслеността). Иначе казано - това е крайно недостатъчно за зрял човек, даже да се опитва да намали теглото си драстично. Това е много крайна диета.
По-добрият й вариант е примерно да се закусва и вечеря с овесени ядки (стига да не разхлабят прекалено стомаха) и да има поне два приема на нетлъсто месо (печено без мазнина или варено), салати и плодове. Така приемът на калории ще е все пак по-нормален. Отделно, че без да се горят повече калории, отколкото се приемат, е трудно - и най-ефикасната диета ще достигне плато, от което няма мърдане.

# 10
  • Мнения: 684
Успех,миличка!Сигурна съм,че ще смъкнеш много от тази диета! Peace
Да си изкараш неповторимо на почивката! Party

Hug Hug HugЗадължително мила като се върна ще ти пиша,то там е много хубаво ще ходя на фитнес и процедури:
1.тангентор
2.магнитен резонанс
3.джет легло
4.фитнес
5.сауна
 newsm78 мисля че ще има ефект върху килограмите  ooooh!само менюто ме притеснява,аз ще си купя и плодове.... newsm78 пък ще видя!  bouquet

# 11
  • Мнения: 684
 Hugами аз и без това имам проблем с WC-то,така,че ще мога да хапвам овесена каша (поне за закуска) Peaceдано да имам някакъв напредък,че какво ли не пробвах за моя стомах и килца newsm78 ще действам  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 047
  Колко пъти на ден се яде?

# 13
  • Мнения: 684
Мила Hugщом е толкова крайна тази диета само като закуска става ли да хапвам овесена каша newsm78 или ще трябва да я правя както си я описала ooooh! не знам но ще ми е трудно май с нея  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 916
Уни,храната се разделя на 3-4 приема през целия ден.
Дива,не мисля,че е крайна..но и само на закуската е вариант.

Общи условия

Активация на акаунт