Стресира се от задавяне...

  • 487
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте на всички,
имам проблем с мъника: преди няколко дни се задави със телешко саламче и хляб, наложи се да му го извадя от устата, защото ревеше с пълно гърло и ме беше страх да не стане още по-лошо. Той не знае да изплюе, въпреки че се мъчих да го накарам /и в много други случаи не е искал/, а и не дава да му бръкнат в устата. Явно се стресна много и вече почти седмица не иска да яде нищо - караме на попара, кисело мляко, сок, солети и зрънчо - странното е, че тях ги дъвче и гълта. Нищо друго не иска. Ще взема да му пасирам манджите и като позабрави пак ще опитам.... Направо се отчаях - той е толкова лаком, а сега.... Cry

# 1
  • Мнения: 174
мисля че трябва да седнете и да си поговорите какво точно го притеснява все пак е голямо дете

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
Е, не е толкова голям чак за разговор - но година и девет месеца е все пак newsm78

# 3
  • Мнения: 174
да но ако говори вече той може би ще си каже какво го плаши

# 4
  • Мнения: 1 448
А дали не е в зъбоникнещ период и затова да не иска да хапва  Rolling Eyes Според мен не му предлагай 2-3 дни и после пробвай отново  Hug

# 5
  • Мнения: 14 133
Е, не е толкова голям чак за разговор - но година и девет месеца е все пак newsm78
Peace Може би му трябва време да го преодолее.

# 6
  • Мнения: 2 891
Мисля си, че ще забрави за случката. Имай мъничко търпение.

Общи условия

Активация на акаунт