Ходите ли голи вкъщи!

  • 63 831
  • 235
  •   1
Отговори
  • Мнения: 157
Ние да много ни харесва,но се чудя до каква възраст пред детето?

нямам предвид, че ние ходим нон-стоп голи или пък ядем голи на масата. По скоро исках да поговорим за това дали вкъщи се чувстваме спокойни да ходим по прашки и боксерки, да спим както ни е майка родила, да не се крием когато излизаме от банята, ащото според мен това е нормално за млади хора харесващи себе си и приемащи другия.

Последна редакция: сб, 28 апр 2007, 15:10 от Мис Бу

# 1
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз също много обичам да щъкам гола изкъщи, ама напоследък дребния като ме види гола, само ме преследва да цока! По тази причина се налага да поприкривам млекоцентралата.
Иначе не мисля, че подобни навици подлежат на корекция заради възрастта на детето. Не смятаме да се крием от детето си.

# 2
  • Мнения: 830
Ха страшна тема сте пуснали Laughing моята госпожица като ме види гола и започва да ми налита да ме целува по тялото-ха познайте от кой се е научила Mr. Green а да не забравя и ме пляска по дупето Wink

# 3
  • Мнения: 410
С удоволствие го правя,но не винаги ми се отдава SadНе живеем сами и това ме възпира,ако ме разбирате #Cussing out
Иначе,преди като съм живяла сама,малееее какъв кеф newsm68 особенно лятото,когато е жега,направо си е супер,само гледам да не излизам по погрешка на терасата,че ще събера комшулъка Joy








# 4
  • Мнения: 5 393
Нямаме такъв навик, защото повечето време не сме живели сами Tired
Аз се разхождам по гащи и тениска.

# 5
  • Мнения: 87
уф...ако не беше от София - ся щях да почна да тъ свалям... Wink
Винаги съм обичал да ходя гол , обаче като се събрахме имомата ми почна да се цупи... та се наложи да направя компромис със себе си...  сега го правя пак , но по-рядко.

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 16:22 от тонколона басова

# 6
  • Мнения: 830
....................,само гледам да не излизам по погрешка на терасата,че ще събера комшулъка Joy


ние пък сме в къща и имаме супер тъпи комшии,ама не само са тъпи ами са грозни и дебели(пък са млади хора) Laughing че познайте дали лятото не излизам по бельо да си простра хавлията на двора след баня Mr. Greenонази бълва змии и гущери Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Мъжът ми - не, аз - да, въпреки че Калина ме пошляпва до дупето и ме пощипва тук и там.

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
"Ходите ли голи?" включва ли ходене с гащи и потник ?
Или ходене голи означава по гол задник и голи цици?

На мен ми е малко не естетично второто и доста нехигиенично.
А първото - лятото го правя.

# 9
  • Мнения: 4 678
Винаги ходех гол преди да се роди щерката!Но от тогава ,жената ходи гола по цял ден, а аз требва да се крия!
Все пак е момиче!Не ТРЯБВА ДА СЕ ПЛАШЕ ОТ  hahahaМАЛКА

# 10
  • Мнения: 6 029
кат съм сама да. иначе сметам, че е безумно.

# 11
  • Мнения: 674
Да лятото постоянно ходя гола. Под гола разбирам по прашки и цици не съвсем гола. Внимавам обаче като изляза на балкона да се наметна с нещо че да не наизлязат комшиите.
Иначе си спа дибидюс. Mr. Green Mr. Green

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Моля ви се, не се хабете. Ето я темата, откъдето ще научите, че ходенето без дрехи изобщо е извратено, а това детето ти да те види случайно гол/а е върха на сексуалното извращение. Голото тяло трябва старателно да се покрива във всеки един момент, няма деца-меца. А вечер - ако все пак правите секс, защото както знаем, ние сме женени и секс не правим - чаршафът да е с дупка. Поръбена с шевица.

п.с. за да не вдигате все пак старата тема, ще се изкажа и тук - все така се къпя (голя, Боже опази!) с дъщеря си и след баня се мяркам без дрехи, както и при обличане/преобличане. Куца ми чувството за свян явно, защото полът на детето не ме тревожи - и момче да беше, пак щях. А даже не съм нудистка...

# 13
  • Мнения: 223
ДА често ми се случва,но напоследък избягвам,защото малкия започна да ми задава въпроси от рода..защо аз нямам "пишле'като него Blush

# 14
  • Мнения: 269
след баня-да  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт