с обувки или босичка

  • 1 848
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 639
Момичета моята принцеса,вече започна да се изправя сама Laughing
Казаха ми да и слагам обувки да не е боса като е права или като е на проходилката newsm78
Така ли е наистина или е по добре да си е босичка?Какво е вашето мнение?Аз и слагам обувки само като излизаме ,от тези буики на Колев и Колев с ципчето от долу.
Благодаря за отговорите предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 398
прочети тук:
http://www.bg-mamma.com/site/content/view/918/52/
Синът ми ходи бос вкъщи.

# 2
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Детето е добре да проходи босо,в проходилката също без обувки.Може да му обуваш чораоки за да не му е студено,а в количката както искаш.Синът ми проходи бос(без обувки).

# 3
# 4
  • Мнения: 2 677
И аз все още не слагам обувки.

# 5
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Босо, а ако може без проходилка - най-добре Peace

# 6
  • Мнения: 4 915

Именно. Прочети статията, ще ти е полезна.

Каката ходи боса, дори зимата си събуваше чорапите и шляпаше боса.

За прохождане и за ходене избирах възможно най-тънките и меки подметки, без високи глезени, ортопедични стъпълца, твърди фортове и тем подобни приспособления, които са непълно ненужни "патерици" за здравото краче.

И проходилка не ползваше дъщеря ми.

Естествените неща са най-добри.

# 7
  • Мнения: 4 447
КОгато прохожда - БОСА! Peace

# 8
# 9
# 10
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
Да,но как боси,ако не е лятно време върху ламиниран паркет или теракот?!!!

# 11
  • Мнения: 1 425
Да,но как боси,ако не е лятно време върху ламиниран паркет или теракот?!!!


С чорапки. Аз слагам един чифт тънички, а отгоре дебели с щампа отдолу, за да не се пързаля.

# 12
  • Мнения: 748
Да,но как боси,ако не е лятно време върху ламиниран паркет или теракот?!!!
по чорапи. има едни термочорапки със зашита подметка от изкуствена кожа. беба от есента си ходи само с такива вкъщи. удобни са, защото са топли, не се хлъзгат, а и не й ограничават движенията.  Peace

# 13
  • Мнения: 451

по чорапи. има едни термочорапки със зашита подметка от изкуствена кожа. беба от есента си ходи само с такива вкъщи. удобни са, защото са топли, не се хлъзгат, а и не й ограничават движенията.  Peace
[/quote]
А къде се продават такива? Моето дете вероятно ще проходи есента, а на теракота ще е ужас, и такива ще са ми страшно необходими.  Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 555
Аз знам два магазина, където ги имат, но в момента нямат от всички номера, защото било станало топло и не зареждали от тях сега. Та единият е като тръгнеш от Руски паметник към площад Маледония( където се движи трамвай 5) по левия тротоар има детски магазин, а друдия е близо до 5-те кюшета до църквата Св. Георги.

Общи условия

Активация на акаунт