Music Idol-7

  • 5 549
  • 194
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 418
   Кой е вашият Музикален Идол?Защо?

 
Илияна
Кремена
Пламен
Невена
Преслава
Стефан
Теодор
Красимира
Новините : http://www2.musicidol.btv.bg/

Последна редакция: нд, 22 апр 2007, 14:02 от Селма

# 1
  • Мнения: 7 110
Моя фаворит е Теодор.
Има предпочитание към рока и гласът му му позволява да изпява невероятни неща. Визията му е без значение в случая.   

# 2
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Kрасимира.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Ами въпреки мненията аз продължавам да си харесвам Илияна.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 027
Красимира Flutter

# 5
  • Мнения: 7 418
  Невена.Най-добрата,според мен!

# 6
  • София
  • Мнения: 218
Стефан е най-готин от всички останали.Толкова скромен и сладък и един невероятен талант.

# 7
  • В офиса
  • Мнения: 4 012
Хмх, май никой не е гледал вчеращното предаване. Снимаха ги уж за корицата на списание, караха ги да казват какво заглавие ще напишат за себе си... Илиана прояви страхотно чувство за хумор. Това момиче както не го понасях, започва много да ми харесва. Заглавието й щеше да бъде "Учителката-идол"  Laughing Каза също така и че си мечтае да изпее една песен така, че Йорданка Хрисова да каже, че я харесва, или още повече - наистина да я хареса  Sunglasses Също така имаше кадри от някакъв купон, където пееха и танцуваха. И Илиана като взе микрофона каза: Понеже моята стратегия е да пея песни от 5 тона, чуйте една такава  Joy

За идол, нямам такъв. Напоследък ми харесва Стефан. Иска се готино чувство за хумор, за да изпееш точно в този Мюзик Айдъл Борис Дали. А и на Коса пя най-добре. Харесвам гласа на Красимира. Визията на Невена, всъщноси и как си пее песните харесвам. Казах, че Илияна започва да ми става много симпатична. Теодор ми се качва в класацията. Пламен пада. Кременчето продължава да ми е любопитна, ама с последни сили се задържа там. Преслава ми е ужас.

Последна редакция: сб, 21 апр 2007, 16:54 от Тинкърбел

# 8
  • Мнения: 6 243
На мен ми е трудно да определя фаворит. Аз даже Румен харесвам. Сякаш Преслава ми допада най-малко (въпреки, че е много хубава).

# 9
  • Мнения: 3 861
Искам да гласувам за трима, поне

Теодор, кефи ме още от кастингите това момче.
Невена, много добре пее, а е и хубава
Красимира, както не я долюбвах особено, така след като изпя "Golden eye" на баба Тина ми се изкачи в личната класация и ми е финалист...

Харесвам и Преслава, но айдъла може да е само един.
Пламенчо е сладур и пее много хубаво, но не ми се връзва с представата за Музикален идол.

Кремена и Илияна да си ходят...

Стефан има невероятен глас и бъдеще, но някак не ми е за Музикален идол и той...

Гласувам в анкетата за Теодор все пак

# 10
  • Мнения: 1 378
Невена трябва да е идол.
Теодор и той ми харесва.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 027
Невена наистина пее хубаво и е красива и ако стане идол ще супер (въпреки че фаворита ми е Красимира). Но е някак сдържана, студена, не се усмихва. Като се усмихва, усмивката и е с половин уста, някак притеснено.

# 12
  • Мнения: 9 903
аз пак си гласувах за Преслава. малко съм далеч от възрастта, в която имаш идоли,та сигурно затова харесвам русата леко хладна кучка/много по-куул от Невена за мен/.
Но харесвам всички всъщност. Да гласувам само за един от тях вече е издребняване  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 908
Ама кучката е по-куул за теб по глас,или по визия? LaughingАз съм ЗА Невена Peace

# 14
  • Мнения: 9 903
по-скоро имах предвид визия и поведение на сцената. Гласове всички имат. Дори Кремена ще се научи.

Общи условия

Активация на акаунт