Моля, дайте съвет и препоръка за добър хирург

  • 889
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Преди няколко месеца при изхождане на голямата ми дъщеря /3,5 год./ се появи алена кръв в/у тоалетната хартия.  Embarassed Посъветвах се с педиатър и тя препоръча детето да е повече на супи и течности, за да не се запича, както и да намазвам ануса отвътре и отвън с дефламол. Аз винаги готвя супа, но Ивето ходи и на градина -  и смятам, че храната там не е суха.
След прегледа лекарката спомена, че проблема не е безобиден и ако супите и дефламола не помогнат трябва да потърсим мнението на хирург.
Е, от вчера сме отново с алена кръв и оплаквания, че я боли дупенцето.  Embarassed
Моля, ако сте имали подобен проблем споделете, както и да ме посъветвате за хирург.
Благодаря Ви предварително !

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
непроятно е доста, пък и бая боли  Tired Милото детенце...  Hug

Знаеш ли, неотдавна Mamma се сблъсква с подобен проблем. Можеш да й драснеш един ЛС и съм убедена, че тя за всичко ще ти разкаже и ще те посъветва!

Дано час по-скоро се оправи щерчицата ти  Praynig

# 2
  • Мнения: 151
Благодаря много, веднага ще й пиша.

# 3
  • Мнения: 5 531
 peyton, ние имахме същият проблем . Август месец Мария започна да ака кръв. Аз се услушвах около 2 седмици, кръвта ту се усилваше ту намаляваше. И на една от разходките аз забелявах че има много кръв в изпражненията. Обадих се веднага на личната лекарка, и директно отидохме в Пирогов. Там я прегледаха и искаха веднага да я приемат за изследвания. Аз бях и с двете деца и затова ни приеха на следващата сутрин. Направиха и ректоскопия, откриха голяма фисура на ануса, получила се в следствие на изтъняване на едно место на лигавицата на дебелото черво. Препоръчвам ти детска коремна хирургия ,, Пирогов'' Можеш да потърсиш и доц. Бранков. Ако те интересува нещо повече пиши ми.

Общи условия

Активация на акаунт