Анкета за първоюнския празник на Пълна къща

  • 2 496
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 740
Понеже другата седмица трябва да дам заявката за мястото, моля ви да дадете мнения. Ако не се съберат достатъчно гласували, чудя се дали въобще да се захващаме...

Анкетата отново съвместява времето и пространството. Simple Smile Имате право на два гласа - един за място и един за дата.
Моля ви да се разписвате след гласуване - и за аргументация, и за побутване, и за ориентиране.

# 1
  • Мнения: 524
Първа- за датата гласувам. 2.06. е по-близо до Първи юни.
За мястото- някой предложи и манастирите и поляните около Габрово и Севлиево,а друг - Пловдив.
Може да направим реверанс към мамите от централна Б-я, да им е по-близо.
Ако остане на наша територия- предпочитам чудните поляни около хижа "Иглика" или Дендрариума- лесно се стига с  кола до самите места, мисля че има и градски транспорт.

# 2
  • Мнения: 3 740
Добавям опции, но май само ще разпиляваме гласовете. newsm78

# 3
  • Мнения: 1 744
Гласувах за 09 юни на Витоша, защото на втори юни съм в Казанлък  за празника на розата. А друго място, освен на Витоша, ми е далеч.  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 677
И аз гласувам за 2 юни,защото е по-близо до 1-ви и съм за Витоша,защото ни е по-удобно.Извинете егоизма ми,но ще ни бъде доста трудно да пътуваме надалеч в нашата Лада.Съжалявам!  Sad

# 5
  • Мнения: 524
Мами, искате ли пикик?

Гласувайте моля!

Да побутна темата напред..

# 6
  • Мнения: 159
Гласувам за 2 юни - заради Деня на детето, а и много от малките ученици свършват училище в края на май и заминават по лагери, други села и градове.

За мястото - София, другите са ми по-трудно достъпни.

# 7
  • Мнения: 1 470
   Здравейте!!!Аз също си падам малко егоист...та гласувам за Витоша,и за 2юни...Съжалявам за мамите от другите части на България,но на повечето така или иначе ще им е далече,пък и тук вече се ориентирахме в обстановката със преспиванията...

# 8
  • Мнения: 487
Аз гласувах 2 юни  Търново/Габрово!
Айде да пробваме и извън София,а?! WinkМоже пък да се включат още семейства,на които им е било далечко в София!
Каквото и да решите - ние пак ще дойдем! Hug

# 9
  • Мнения: 710
   Здравейте!!!Аз също си падам малко егоист...та гласувам за Витоша,и за 2юни...Съжалявам за мамите от другите части на България,но на повечето така или иначе ще им е далече,пък и тук вече се ориентирахме в обстановката със преспиванията...
Не съм егоист,но се съобразявам с на-малкия член.Заради него ми е по-удобно в София и по-малко път,където е София там и Витоша.Ако се наложи,има къде да спя,пък и от многото мами все някой ще помогне да стигнем до мястото. Heart Eyes
2 юни е по-близо до 1. Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 353
Аз гласувам за 2.06. Предпочитам на Витоша. Не искам в София, вече ми е омръзнало от града. Ако е друг град, предпочитам Пловдив.

# 11
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
2 юни,Габрово-Търново!Но по принцип и Пловдив,за морето също съм ЗА  Hug КЪДЕТО СТАНЕ ЩЕ СЕ ПОСТАРАЕМ ДА ПРИСЪСТВАМЕ

# 12
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
2 юни, Пловдив (или Витоша, ще се постараем да дойдем). Дано нашия татко да не е затрупан с работа  Confused

# 13
  • Мнения: 392
2 юни Лакатник, искам да е възможно по-далеч от София, но до 100км
Но и Витоша става. Пиша и тук - поне половината София ще е на Витоша , места за преспиване трябва да се резервират отсега (при желание разбира се) и мястото за празника също трябва да се "резервира" по някакъв начин, дали да не се изпрати писмо до директора на парка?

# 14
  • Мнения: 3 740
Като гледам как върви анкетата, май ще се събираме на 2 юни на Витоша (или Бонсови поляни  Mr. Green). Но нещо няма голяма активност при гласуването, та се чудя да ли въобще да е захващаме. Защото ако ще се съберем 8-10 семейства, няма смисъл да хвърляме сили в някакава специална организация, то ще си стане хубаво и просто така.
Ако все пак решим да го правим не просто приятен ден с децата, а празник, мисля, че е хубаво да го популяризираме и да поканим всички желаещи семейства, независимо от броя на децата им. Нали целта ни не е да се превърнем в една затворена групичка, а да покажем на повече хора, че да си многодетен родител е прекрасен избор, че децата не пречат да си прекарваш времето приятно, а напротив, правят времето, прекарано с тях приятно. Ако си спомняте, една от целите ни беше да подкрепяме хората, решили да имат деца, а каква по-силна подкрепа от нагледния пример. Виждам доста предимства в такъв разширен вариант на празника, недостатъкът е, че върху нас пада отговорността "гостите" да си изкарат добре, а за това няма гаранция. Thinking
Този път, ако въобще решим, че ще го правим, ще минем към по-лек вариант на организация - ще бъде пикник, така че всеки ще си носи храната и напитките (отпада една сериозна тежест от организацията), по възможност всяко семейство ще носи топки, федербали и т.н., значи няма да има скучаещи деца. Ние ще организираме семейни състезания, нали се опитваме да покажем, че цялото семейство може да се забавлява заедно. Wink Значи трябва да помислим за наградите (следователно, за спонсорите  ooooh!). Освен това можем на място да продаваме от продукцията на ДжулиС с нашето лого - да набираме средства за Клуба. ДжулиС, ако си съгласна да направиш нещата, моля те този път да ги сметнеш със вашия труд в цената, не може безкрайно да работите без нищо. Можем да сложим и кутия за дарения. Съжалявам, че не го направихме на Пролетния празник, хората бяха много ентусиазирани и сигурно щяха да са готови да ни подкрепят.
Въпросът е колко от нас са готови да се включат в организацията на празника - както в подготовката, така и на място - при самите състезания и продажби.
Давайте предложения - по възможност помислете и готови ли сте да се заемете с реализирането им. Мисля, че до края на седмицата трябва да сме наясно с това ще правим ли такъв празник и ако отговорът е "да" - да имаме проект за него.

Последна редакция: пн, 23 апр 2007, 08:02 от Кабо Алма

Общи условия

Активация на акаунт