За Cica Сare да попитам!

  • 775
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 273
 Здравейте,не знам дали този въпрос е за тук,но все пак ще питам ако пък не е, нека модераторите го преместят.

В няколко медицински списания срещам този продукт Cica Care. Това е самозалепваща се гел плака за съвременно лечение и профилактика на релефни  и не релефни белези.
На картинката изглежда като прозрачна мрежичка.Пише,че заличава пост оперативни пресни и стари белези. За многократна употреба.
Моята зълва ще ражда секцио на 25 и се чудя дали това ще и помогне после за белега?. А и аз имам две операции на глезена и остана много грозен белег  Sad

Та въпроса ми е чували ли сте за този продукт, ефективен ли е? Искам да купя и за нея и за мен, но не ми се хвърлят пари на вятъра ако не е ефективен , защото предполагам е скъп  Thinking
 

# 1
  • Мнения: 1 424
Аз съм се интересувала от Cica Care, но доколкото знам е лепенка,която се слага на белега и трябва да стои почти постоянно( времето за стоене се увеличава постепено), а моя белег е на деколтето и сега лятото е много кофти  Confused 
Относно цената, не помня вече,но не беше много евтино. 
Аpv извинявай,че се намесвам в темата ( но да не пускам нова) аз се интересувам от гел Дерматикс (или нещо подобно) , аптекарката каза,че е много ефикасен и заличава на 90%  , 80лв е  Peace Някой ползвал ли го е?

# 2
  • Мнения: 1 101
Ползвала съм и не съм доволна Stop Не мога да кажа дали имат ефект, защото ги носих за много кратко време. Не ми бяха удобни, непрекъснато се отлепяха от белега. Първоначално се носят по 2 часа на ден и постепенно времето се увеличава, докато не започнеш да ги носиш по 24 часа. В момента предлагат едно кремче Zeraderm, което е горе долу на същата цена или може би малко по-скъпо от Cica Care, за което казват, че било много ефикасно  Peace

# 3
  • Мнения: 2 936
аз също се чудя кое да избера Cica care или Dermatix...
мненията които съм чела и за двете са почти равностойни...
Zeraderm,също е хубав продукт,цената му е към 50 лв.,използвах го преди време,но нередовно ...затова не мога да изкажа мнение!

# 4
  • Мнения: 1 424
Хайде да побутна темичката  Whistling

# 5
  • София
  • Мнения: 6 794
Позлвам лепенките, не съм изразходила цялта и не мога да кажа, но няма да заличи белега със сигурност. Confused

Общи условия

Активация на акаунт