Въпрос за кръвоизлив

  • 1 475
  • 6
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
По какво се познава, че е кръвоизлив?
Какво количество кръв трябва да е?

Защото нещо съм пред припадане, 2 ден, за 1 4ас една нощна превръзка напоена. Ръцете ми треперят, а отгоре на всичко имам и температура 38,2
Не знам дали е от това. Може и да се разболявам нещо, защото ме втриса жестоко.

Някой да е пил нещо за това?

# 1
  • Мнения: 323
Грушенка,незнам колко като количество кръв изтича при кръвоизлива,но аз след като родих ,при 1-вата редовна менструация бях точно като теб-сменях на 1 час по една преврързка Ева(дебела и дълга)и усещах как кръвта блика от мен на струя.Такова нещо не бях виждала дотогава.Това продължи 2 дни,като на втория следобяд отидох на лекар,и тя ми каза,че това не е никакъв кръвоизлив.При нея били идвали жени,с хавлиени кърпи между краката,вместо превръзки,пълни със съсиреци-това бил ист.кръвоизлив-извинявай,че така цветущо ти обяснявам Embarassed.
При теб -това след някаква гинекологична манипулация ли е,или нормална менструация?
Знам само,че при загуба на голямо количество кръв е нормално да те втриса,поради спазъм на периферните кръвоносни съдове.За температурата-идея си нямам newsm78.Извинявай,4е не можах да съм ти много полезна.Не се чуди-иди на лекар!

# 2
  • Мнения: 656
Нощната превръзка сега ли я напои? ЕДнократно ли е или продължава?
Температура не знам да се вдига от кръвоизлив, ръцете ти може да треперят от покачването на температурата. Аспирини пила ли си?

При всички случаи се чуй с личната лекарка, а най-добре отиди на гинеколог, защото кръвозагубата не е шега работа.

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами да, сутринта на 1 час - смяна. Пих само парацетамол. Малко понамаля. Може и просто да е мензис + настинка. Мерси за отговорите.   bouquet

# 4
  • Мнения: 656
Ами да, сутринта на 1 час - смяна. Пих само парацетамол. Малко понамаля. Може и просто да е мензис + настинка. Мерси за отговорите.   bouquet

Перфектната комбинация  Sick

Ако не се нормализира - отиди все пак на гинеколог. Не знам дали ще е добра идея да пиеш витамин Ц и калций, на мен при подобни ситуации ми препоръчват лежане, да не се напряга матката.
Стискам палци да се оправиш бързо!!!

# 5
  • София
  • Мнения: 896
Ако това продължава и изтича яркочервена кръв отива право в Пирогов. Там има спешен гинекологичен кабинет. Втрисането може и да е знак, че губиш много кръв.
Не искам да те плаша, но зълва ми почина от бездействието на лекаря от кръвоизлив.

# 6
  • Мнения: 14 133
Ами да, сутринта на 1 час - смяна. Пих само парацетамол. Малко понамаля. Може и просто да е мензис + настинка. Мерси за отговорите.   bouquet

Перфектната комбинация  Sick

Ако не се нормализира - отиди все пак на гинеколог. Не знам дали ще е добра идея да пиеш витамин Ц и калций, на мен при подобни ситуации ми препоръчват лежане, да не се напряга матката.
Стискам палци да се оправиш бързо!!!
Peace  Бегом на доктор!!!!

Общи условия

Активация на акаунт