Да се преместим ли да живеем с моето семейство в кв. Христо Ботев(София)?

  • 4 005
  • 15
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 2 401
Ходила ли си някога там?

# 2
  • Мнения: 8 999
В никакъв случай!

# 3
  • Мнения: 46 434
Премести се, там купонът никога не спира  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 450
И аз съм твърдо против!Малцинството е много повече от `мнозинството`...

# 5
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тоя квартал пък къде е?   bouquet

# 6
  • Мнения: 416
Наскоро ги даваха по TV.Пълно е с цигани,мизерия се вижда на всякъде,а репортажа беше по повод липсата на улично осветление и пътни знаци,пешеходни пътеки.
Бягай далече от там.  animal037  animal037  animal037
 newsm34 newsm34 newsm34 newsm34

# 7
  • Мнения: 1 849
Не съм националистка, обичам всички хора, сега живея в Орландовци от шест месеца, вече веднъж ми разбиха колата и откраднаха, счупения радио касетофон, едно старо столче за дете и акумулатора...Да не говорим, че вече не простирам на терасата след като изчезна якето на мъжът ми, а последния път ми прибраха и парцалите за чистене!!!!!
Обичам ги тия хора, но ако имам възможност не бих живяла до тях....

# 8
  • София
  • Мнения: 2 181
В никакъв случай не отивай да живееш там.

# 9
  • Мнения: 246
Не, разбира се ....  newsm11

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
По главната улица има пешеходни пътеки, пътни знаци и 7 гърбици в разстояние на 500м. Уличното осветление работи. Перспективен квартал е - непрекъснато се строи. И явно престъпността е ниска, защото непрекъснато има деца навън, които играят ненаглеждани от възрастен. Вероятно не се краде - хората си простират прането директно върху оградната мрежа. Може би и температурите са по-високи от характерните за страната - прави ми впечатление, че децата най-често са боси...

# 11
  • Мнения: 416
По главната улица има пешеходни пътеки, пътни знаци и 7 гърбици в разстояние на 500м. Уличното осветление работи. Перспективен квартал е - непрекъснато се строи. И явно престъпността е ниска, защото непрекъснато има деца навън, които играят ненаглеждани от възрастен. Вероятно не се краде - хората си простират прането директно върху оградната мрежа. Може би и температурите са по-високи от характерните за страната - прави ми впечатление, че децата най-често са боси...


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo Joy Joy Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
Първо има много цигани и второ летището ти е на главата - ужсно мръсен квартал, как може въобще да питаш - за нищо на света не отивай там Naughty Naughty Naughty Naughty

# 13
  • София
  • Мнения: 7 097
Надявам се, че се шегуваш с тоя въпрос и не го мислиш сериозно...

# 14
  • Мнения: 4 195
абе цигански е квартала, така си е, но имам приятелка българка, която живее там.......много и било добре, не веднъж сме говорили за местожителството и, на нея си и харесва, казва, че с циганите много добре се разбират, никога не са имали проблеми, редовно се прибираше пеша от Слатина до Махалата, та знам ли newsm78. Майка ми беше намерила 3 етажна къща там за 10 000 евро преди 2 години - чисто ново и накрая на махалата откъм Ботевградско но бързо и избих всякакви мисли за закупуване от главата #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт